RollerCoaster Tycoon 3: Platinum Torrent indirRollercoaster Tycoon 3: Platinum! muhtemelen şimdiye kadar tasarlanmış en derin ve karmaşık tema parkı simülatörü. Aynı zamanda şaşırtıcı derecede eğlenceli ve erişilebilir. Dünya standartlarında bir tema parkı için yaratılan tüm unsurları inşa edecek, yönetecek ve hatta deneyimleyeceksiniz.

Sonsuz olasılıklar bekliyor. Kendi roller coaster’larınızı yaratabilirsiniz: nazik kanatlı at sürmelerinden kalpleri ürpertici, bağırsakları avlayan vahşi fare sürülerine, bir fincandaki zar gibi sizi dolaşan. Daha sonra misafirleriniz için mükemmel bir büyülü deneyim yaratmak için diğer gezintileri, yemek standlarını ve olanakları ekleyin.

Eğlenceli şeyler inşa etmek Rollercoaster Tycoon 3: Platinum’da yapacağınız tek şey değil! Tema parkınızın uygun bir yönetime ihtiyacı var: insanları işe alacak, gelirleri ve giderleri kontrol edecek ve en önemlisi ziyaretçilerinizi mutlu edeceksiniz.

Rollercoaster Tycoon 3: Platinum’da kişiselleştirme çok önemli! Kendi rollercoaster’larınızı yaratamazsınız, doğal yollar kurabilir ve hatta kendi havai fişek gösterilerinizi ve lazer şovlarınızı yapabilirsiniz.

Platin baskı iki genişleme paketi içeriyor: Islanmış! ve Wild !, her biri kendi sanal tema parkınızın çevresine yerleştirilecek senaryolar, havalı sürüşler ve nesnelerle donatılmış.

Şaşırtıcı derecede derin ve karmaşık bir strateji oyunu, ama çok hafif yürekli, renkli ve erişilebilir.

Sonsuz inşaat olanakları. Hayallerinizdeki rollercoaster’ı oluşturun: rotayı seçersiniz, eğimleri yapılandırır, döngüler, varil silindirleri ve diğer heyecan verici unsurları eklersiniz. Roller coaster’ınızı konuklarınızla birlikte bile sürebilirsiniz!

Yüzlerce çeşit sürüş, bardak altlığı, yemek standı, havai fişek gösterisi, dekorasyon ve aktivite.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için RollerCoaster Serisi indir
Oyun: RollerCoaster Tycoon 3: Platinum
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 628 MB
Crack: GOG
Eklenme: 21 Ekim 2019

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir