Goliath Torrent indirDev Ölçekli Bir Maceraya Hazır Olun!

Dev robotları ve yüzündeki canavarları yumruklayan aksiyon-macera oyunu Goliath dünyasına hoş geldiniz! Gizemli bir yarıktan geçtikten sonra, kendinizi yüz ölü uygarlığın karışık parçalarından oluşan gizemli bir dünyada bulursunuz. 1930’ların Amerika’sındaki yıkık binalar, enkaz korsan gemileriyle ve çok uzaktaki bir geleceğin büyümüş olan uzay gemisi kalıntılarıyla alanı paylaşıyor. Birkaç güçlü hizip bu tuhaf ve kırılmış toprağın kontrolü için savaşır, ancak en güçlüsü bile toprağı dolaşan canavar devlerinden korkan titrer. Neyse ki, kendi devlerinizi inşa edebilirsiniz! Karşılaşacağınız dev yaratıklara karşı garip olanları bile tutabilecek Goliaths adında dev robot takımlar da dahil olmak üzere araçlar ve silahlar geliştirmek için ihtiyacınız olan eşyalar için dünyayı arayın!

Bu tehlikeli ve gizemli dünyadaki dev yaratıklar arasında hayatta kalabilmek için, kaynaklardan arınmalı ve hayatınızla savaşmak için Goliathlar yaratmalısınız. Basit ahşap versiyonlarından başlayarak, çeşitli malzemelerden onlarca Goliath yaratmayı öğreneceksiniz: ahşap, taş, metal ve dünyada bulunan diğer daha eşsiz malzemeler. Goliath’ınız, her durum için mükemmel seçenekler ve oyuncuların tercihleri ​​için silahlarla özelleştirilebilir ve donatılabilir. Ancak robotlar her sorunu çözmez. Ayrıca, eşyalar ve aletler inşa etmeniz, barınaklar ve kaleler inşa etmeniz ve karada dolaşan savaşta hangi hiziplerin taraf olacağını seçmeniz gerekir.

A Yap ‘Bot: Ahşap, taş, metal ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli malzemelerden düzinelerce robotik Goliath kıyafeti yaratmayı öğrenin. Her Goliath kişiselleştirilebilir ve yeni yetenekler sağlayan çeşitli silahlar ve eklentilerle donatılabilir.

Hayatta Kalmak İçin Bir Arazi Sağlayın: İyileştirici kurtarıcılar, koruyucu kaleler ve daha fazlası dahil olmak üzere hayatta kalmak için gerekli araçları oluşturmak için materyaller toplayın. Oyuncular dünyayı keşfettikçe, daha iyi araçlar ve silahlar için daha karmaşık tarifler öğrenecekler.

Yaşayan Bir Dünya: Tamamen gündüz / gece döngüsü ve dinamik hava ile yuvarlanan çayırları, yoğun ormanları, ürkütücü bataklıkları, donmuş tundraları ve daha fazlasını keşfedin. Hava durumu ve arazi her Goliath tipinin performansını gösterir, bu nedenle iş için doğru makineye sahip olduğunuzdan emin olun!

Bir Taraf Seçin: Goliath dünyasındaki kaynakları ve bölgeleri kontrol etmek için birkaç hizip var. Her hizip, benzersiz silah ve robot planlarında farklı stratejik avantajlar sunabilir, bu nedenle hangi hiziplerle uyum sağlayacağınızı dikkatlice seçmelisiniz. Bir barış anlaşması yapın ya da savaşı hızlandırmak için hiziplerinizi toplayın!

Prosedürel Olarak Oluşturulan Dünya: Prosedürel olarak oluşturulmuş ortamlar, görevler ve olaylar ile hiçbir Goliath oyunu aynı olamaz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10
İşlemci: Intel® Core® 2 Duo / AMD® Athlon ™ x2 6400+ veya daha hızlı
Bellek: 4GB RAM
Grafik: nVidia® 8800 GT / AMD® 1 GB VRAM ile 4670 veya daha hızlı (Mobil yonga setleri çalışmayabilir)
Sabit Disk: 5 GB Sabit Disk Alanı
DirectX 9.0 uyumlu ses kartıOyun: Goliath
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 629 MB
Crack: GOG
Eklenme: 21 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir