Rollercoaster Tycoon 2: Triple Thrill Pack Torrent indirDaha büyük parklar ve daha yüksek bardak altlıkları inşa etmek için hayal gücünüzü daha da genişletin! Zemini kırın ve sıfırdan başlayın, kapıları göze çarpan bir Six Flags parkına açın ya da akla gelebilecek en gür anahtarlı roller coaster’ı yaratın – şimdi kendi tarzınızı oynayabilirsiniz! Sevdiğiniz deneyime ve içeriğe göre farklı senaryoları seçin ve tamamlayın. Çeşitli ilgi çekici yerler ve olanaklar inşa ederek ziyaretçileri tatmin edin. Yeni sürüşler, heyecan verici yeni temalar ve gelişmiş kullanımı kolay inşaat araçları, en üst düzey eğlence parkını yaratmayı hiç olmadığı kadar eğlenceli hale getirir!

ATI / AMD uyumluluk bildirimi: RollerCoaster Tycoon 2, 13.4 veya daha eski sürümler için grafik kartı sürücüleri gerektirir.

– 25 şaşırtıcı Six Flags® bardak altlığı ve gerçek hayattaki yerlere dayanan 5 Six Flags® park ile Tycoon yeteneklerinizi test edin
– Tamamen yeni Roller Coaster Designer kullanarak inanılmaz roller altlıkları oluşturun!
– 150’den fazla farklı sürüş ve atraksiyonla park konuklarınızı heyecanlandırın
– Parkınızı Giant Garden, Wild West, Pirates ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni ve benzersiz temalarla özelleştirin!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için RollerCoaster Serisi indir
Oyun: Rollercoaster Tycoon 2: Triple Thrill Pack
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 700 MB
Crack: GOG
Eklenme: 23 Eylül 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir