Ultima 7 The Complete Torrent indirUltima serisinin yedinci bölümünde siz – Avatar – Britannia’ya geri dönmeli ve bir dizi garip olayı araştırmalısınız. Son ziyaretinizden bu yana iki yüz yıl geçti ve o zamandan beri çok şey değişti. Kendisini Koruyucu olarak tanımlayan bilinmeyen bir varlık ortaya çıktı ve herkesi kaprislerine boyun eğmeye zorluyor. Buna ek olarak, sihir olması gerektiği gibi çalışmaz, görünen o ki bütün büyücüler çıldırmış ve sessiz kasabalar ritüelleşmiş cinayetlerle terörize edilmiş gibi görünüyor. Neler olduğu belli değil, ancak ilk işaretler Burslar denilen bir çeşit kuruma işaret ediyor. Bu gizemi çözmek ve Britanya’da gerçekte neler olup bittiğini bulmak size kalmıştır.

Ultima 7 tartışmasız serinin en iyilerinden biri. Gelişmiş grafik, ses ve kontrollerle, sadece seri için değil, tüm RPG türü için de büyük bir adım oldu. Daldırma seviyesi o zaman şaşırtıcıydı. Zengin ortamlar, geniş kapsamlı iletişim ağaçları ve dinamik mücadele, Lord British’in (Richard Garriott) herhangi bir cRPG hayranı tarafından göz ardı edilemeyecek bir oyun yaratmasına yol açtığı bir ekip tarafından ustaca birleştirildi.

– Ultima 7 The Complete Edition şunları içerir: Ultima 7: The Black Gate, Ultima 7: Forge of Virtue, Ultima 7 Part Two: Serpent Isle, Ultima 7 Part Two: The Silver Seed
– Yüzlerce saat birinci sınıf oyun deneyimi ile zamansız klasik.
– Bu bölümün “Ultima serisinin en ustaca uygulanmış olduğunu” söyleyen Richard Garriott (Lord British) tarafından yaratılmıştır.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 1.8 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9


Oyun: Ultima 7 The Complete
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 55 MB
Crack: GOG
Eklenme: 23 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir