Thief Gold Torrent indirGardiyanlar olarak bilinen gizemli bir organizasyondan eğitim alan Garrett emri bıraktı ve Şehrin sokaklarındaki bir hırsız hayatına geri döndü. Yeraltı dünyasına girdikten sonra, tüm sonuçların üstesinden gelmek zorundasınız – dışarıda iyi yağma arayan tek kişi siz değilsiniz. Karanlık, vahşi şehrin gölgesinde saklan. Eski kalıntılar, perili katedraller ve zengin konakların içine gizlice. Düşmanlarını sessizce ya da açık bir dövüşte mahrum et. Bu eşsiz gizli oyun, hedefinize ulaşmak için çeşitli yöntemler sunar. Yine de unutmayın – gizlilik en iyi arkadaşınızdır.

THIEF GOLD birinci şahıs perspektif gizli bir oyundur. Hafif ve sağlam bir oyun mekaniği kullanan ilk oyundu – farklı yüzeyler farklı seslere neden oluyor (örneğin halılar sessiz ve seramik fayanslar çok yüksek). Sesi kendi avantajınıza kullanabilirsiniz – düşmanlarınızın ne kadar yakın olduğuna dair sadece ana bilgi kaynağınız değil, aynı zamanda onları nesnelerin atması gibi dikkatinizi dağıtmak için kullanabilirsiniz. Betiksiz seviyeler ve zorluk ayarlarına bağlı olarak değiştirilen hedefler ve yollar sayesinde THIEF ™ GOLD size saatlerce tekrarlanamayan oyun verebilir.

– THIEF GOLD, THIEF ™ THE DARK PROJECT ve GOLD güncellemesini içerir (arsayı derinleştiren üç yeni kampanya görevi ve beş yeni tip düşman).
– İsterseniz doğrudan yüzleşmeyi sağlayan, birinci şahıs bakış açısıyla sürükleyici bir gizli deneyim.
– PC için gizli oyun türünün öncüsü ve hafif ve sesli oyun mekaniği kullanan ilk oyun.
– Her yerde karanlığın ve gerginliğin güç verdiği eşsiz bir gerginlik atmosferi.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 1.8 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Thief Serisi indir
Oyun: Thief Gold
Tür: Aksiyon, Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 761 MB
Crack: GOG
Eklenme: 23 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir