P.A.M.E.L.A. Torrent indirPAMELA, düşmüş bir Ütopya şehri olan Eden’de yoğun bir açık dünya hayatta kalma korku oyunudur.

Ölüm ve tehlike ile işlenmiş düşmüş bir ütopya olan Eden’de kriyo uykudan uyanan bir Uyuyan olarak oynayın. İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde yükseltilebilen çok çeşitli yüksek teknoloji ürünü silahlar, ekipman ve inşa edilebilir öğelerden yararlanın. Bir zamanlar canlı olan şehri izleyerek yalnız bırakılan her yerde bulunan AI gözetmeni olan PAMELA ile tanışın, şimdi okyanus boyunca kayma yapan sessiz bir monolite indirgendi.

Ana Özellikler

Arkadaşlar ve Düşmanlar
Sorunlu vatandaşlar, güvenlik droidleri, robotik muhafızlar ve Eden’in derinliklerinde gizlenmiş daha gizemli sakinler de dahil olmak üzere birçok NPC grubuna karşı hayatta kalın. Her hizip, savaşın gidişatını değiştirmek için manipüle edilebilen kendine özgü davranışları ve ittifakları sergiliyor.

Hayatta Kalmak için Atma
Zengin gelişmiş bir bilimkurgu evreninde gergin bir oyun deneyimi yaşayın. Her karar anlamlı ve her karşılaşma sonuncunuz olabilir. Kendinizi korumak ve çevreyi keşfetmek için bir dizi modüler ekipman kullanın ve özelleştirin. Etkileyici bir kullanıcı arayüzü ve oyuncu ile Eden’in dehşeti arasındaki tüm sınırları ortadan kaldıran tüm vücut farkındalığını kullanın.

Gelişmek için Kendinizi Geliştirin
Karanlıkta mahsur kalmanın tehlikelerini önlemek için enerjiyi yalnızca gerektiğinde kullanarak şehrin güç rezervlerini yönetin. Silahlarınızı yükseltin ve Cennet sakinlerine karşı savunmak için güvenli bir sığınak inşa edin. Vücudunuzu Bio-Augments ile güçlendirmek, düşmanlarınıza karşı bir avantaj sağlayacaktır, ancak ne pahasına?

Gerçeği
Ortaya Çıkarın Bir medeniyetin çöküşüne yol açan trajik olayları ortaya çıkarın ve Eden’in kırık vatandaşları evlerini saldırıya karşı savunurken hayatınız için savaşın. Kişilik güdümlü bir yapay zeka sistemi ile, hiçbir karşılaşma, acı veren ağrıları ve şekil değiştiren hastalıklarının neden olduğu, öngörülemeyen tepkilerle aynı tepkiyi vermeyecektir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel Core i5-2300 2,8 GHz (veya AMD eşdeğeri)
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: NVIDIA GTX 550 Ti (veya AMD eşdeğeri)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan


Oyun: P.A.M.E.L.A.
Tür: Aksiyon, Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 2.47 GB
Crack: GOG
Eklenme: 29 Temmuz 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir