Signs of the Sojourner Torrent indirSojourner Signs, ilişkiler ve insanlarla bağlantı hakkında bir anlatı kart oyunudur.

Desteniz karakterinizdir, deneyimlerinizi yansıtır ve ilişkilerinizi şekillendirir. Bu dünyada karakterinizin kim olduğu hakkında kararlar verin ve dağıtıldığınız kartları öne çıkarın.

Ölümünden sonra annenin mağazasını devralırsın, dükkan için mal almak için çeşitli yerlere seyahat edersin. Yol boyunca, seyahatin zor olduğu ve iklim değişikliğinin hayatı zorlaştırdığı bir dünyada iyimser hikayeler, şefkatli karakterler ve hoş sürprizlerle karşılaşın.

Ana Özellikler

– Kart oyunu sohbetleri yoluyla yeni arkadaşlıklar, rekabetler ve bağlantılar kur. Eşinizin tonuna ve perspektifine uyması için kartları oynayın veya kendi bakış açınızı satmak için duygularını göz ardı edin. Hikaye her iki şekilde de devam ediyor.

– Şehrinize yardım etmek için nadir ve kullanışlı ürünler bulmak için girişimde bulunun. Yol boyunca zor seçimler yapın. Sonuçlar karakterinizin desteğini ve takip eden her konuşmayı birçok olası sona doğru yönlendirir.

– Dünyayı keşfedeceksiniz, aynı zamanda eve dönmenin ne demek olduğunu da keşfedeceksiniz.

– Unutulmaz karakterlerle tanışın ve büyüyün. Çocukluk arkadaşlıklarına tutunacak mısın? Yoldaki maceralarınız sizi farklı yollara götürecek mi? Kim olacaksın ve geride ne bırakacaksın?


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7 SP1
İşlemci: 2 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: 1GB VRAM
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 1 GB kullanılabilir alanOyun: Signs of the Sojourner
Tür: Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 696 MB
Crack: GOG
Eklenme: 29 Temmuz 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir