Conflict: Desert Storm Torrent indir



Kumu silahınızdan temizleyin ve gözden uzak tutun. Resmi olarak şimdiye kadar yaratılmış en kalbi durdurucu, gerçekçi, taktik aksiyon deneyiminin ortasındasınız! Seçkin ABD Delta Gücü veya İngiliz SAS operatörlerinden biri olarak Körfez Savaşı’nda savaşın. Düşmanlarınızın derinlemesine yapay zekasından inanılmaz gerçekçi ortamlara kadar, hepsi bu kadar. Çöl Fırtınası’na hoş geldiniz!

Çatışma: Çöl Fırtınası, modern askeri operasyonlara sahip birinci / üçüncü şahıs nişancıdır. Dört kişilik bir ekibin kontrolünü ele geçiriyorsunuz: keskin nişancı, tüfekçi, yıkım uzmanı ve ağır silah uzmanı. Yeteneklerini ya emir vererek ya da doğrudan kontrolü üstlenerek akıllıca kullanmalısınız. Buna ek olarak, çok sayıda harita ve oyun modunda arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz mükemmel bir çok oyunculu mod var. Bu oyun, güçlü taktik unsurlara sahip sağlam bir askeri atıcı arayan biri için mükemmel bir seçimdir.

– Çok oyunculu modda 7 arkadaşa katıl ve deathmatch, takım deathmatch, suikast ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok mevcut modda savaş.
– Her görevde kadronuzu geliştirerek savaş yeteneklerini artırın.
– Eski bir SAS subayı tarafından tasarlanan ayrıntılı ve gerçekçi görevler, bilgilendirici oldukları kadar eğlencelidir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9



Oyun: Conflict: Desert Storm
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 452 MB
Crack: GOG
Eklenme: 29 Temmuz 2020

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir