Midnight Protocol Torrent indirSon zamanlarda doxxed olan ve gölgeli bir hükümet kolu tarafından şantaj için amaçlanan önde gelen bir bilgisayar korsanı olan ‘Data’nın mantosunu üstleniyorsunuz.

Sanal etrafla, klavyenizden başka bir şey gerektirmeyen konut terminaliniz aracılığıyla etkileşime girersiniz.

Başkalarının mahremiyetine ve banka hesaplarına saygı dinleyecek mısınız, yoksa hiçbir taş vazgeçmeyecek mısınız? Midnight Protocol, olmak istediğiniz hacker olarak oynamanıza izin verir. Polisin eşkıya bir bilgisayar korsanını bulmasına takviye edin ya da kurtarmaya çalışan naçar bir kocaya şantaj yapın… kuşkulu fotoğraflar. Tercihlerinize göre öykünün istikametini değiştirmek için siyah, gri ve beyaz şapka haysiyeti kazanın.

Midnight Protocol’şan tasarımı, sizi karışık bilgisayar korsanlığı mekanikleri olmadan dijital savaş dünyasına batırmaya odaklanır. Klavyeniz silahınızdır, güvenlik programlarını ortadan kaldırmak veya bunlardan sakınmak için komutlar yazın, tuş vuruşlarınızın müziğin bir parçası olmasına izin verin.

Dijital bir kasayı kırmak veya sınıflandırılmış bilgileri çıkarmak dikkatli bir tasarılama gerektirir. Siber güvenlikle gayret etmek için trol fiyatını ödeyin, dijital kırıcılar, pelerinler ve hançerler kullanın. Karaborsadan yeni programlar veya teçhizatlar satın alın ve destenizi reyin stilinize uyacak biçimde özelleştirin.

Paskalya yumurtaları ve referanslarla dolu düzinelerce yan göreve katılın, bir göreve başlamadan evvel niyetleriniz hakkında ek bilgi toplayın ve uysallaşmak için azıcık hacker satranç oynayın. Midnight Protocol, saatlerce ek içerik sağlayan isteğe bağlı görevlerle doludur.


MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5 2.4Ghz or better
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 960 / Radeon HD 7750 or better, 1GB video card memory
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: i5 3.4Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB video card memory
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan


Midnight Protocol İndir
Midnight Protocol İndir
Midnight Protocol İndir
Midnight Protocol İndir
Midnight Protocol İndir
Midnight Protocol İndir
Oyun: Midnight Protocol
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 664 MB
Crack: DINOBYTES
Eklenme: 10 Ocak 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir