International Basketball Manager 22 Türkçe Torrent indirInternational Basketball Manager 22 ile günümüz basketbol dünyasının en iyi menajeri olun. Oyunun size sunduğu rakamsız taşıtlarla kulübünüzü günlük olarak idareyin ve ekibinizi basketbol sporunun doruğuna taşıyın. Ekibinizin alacağı neticeler size bağlı olacak. Bu baskıya sabredebilecek misiniz?

Yeni International Basketball Manager 22 tamamen sıfırdan geliştirildi. Oyunun tüm ekranları ve arayüzü, ekibinizin günlük idaresini çok daha reelci kılacak biçimde tamamen yine planlandı.

Ne seviyeden olursa olsun tüm ekipleri idareyebildiğinizi gösterebilmeniz için değişik ülkelerden 20 lig, 330’dan fazla kulüp ve takribî 5000 oyuncu elinizin altında.

Avrupa’nın en ehemmiyetli iki turnuvası, Turkish Airlines Euroleague ve 7Days EuroCup oyunda resmi olarak yer alıyor. ACB ve FEB İspanya, LNB Fransa, HEBA Yunanistan, BSL Türkiye, BNXT League Belçika/Hollanda ve LNB Şili gibi lisanslı yarışmalar da oyunda resmi olarak yer alacaktır.

MAÇ SIMÜLASYONU
2B Modu: Maçı dakika dakika takip ederek oyuncularınızı hakikat zamanlı olarak hakimiyet edin, strateji farklılıkları yapın, istediğiniz oyuncuya emin vazifeler verin. Yazılı iletiler veya “rozetler”le karşılaşma sırasında hakikatleşen hadiselere dair bilgi edinebilirsiniz. Bu sırada oyuncularınızın sahadaki atak ve korunma hücumlarını da görebilirsiniz.

Skor modu: Her çeyreğin sonunda maç skorunu takip edin. Maç sonu istatistiklerini araştırın ve ekibinizin güçlü ve cılız yanlarını inceleme edin.

Alıştırman müdahalesi: Hem 2B hem de skor modunda maçın ehemmiyetli anlarına müdahale etmeyi seçebilirsiniz. Ehemmiyetli anlarda maç durur ve sizin alıştırman olarak karar vermeniz gerekir. 2 sayı gerideyken maçın son topu sizde olduğunda 2 rakamlık bir atışla uzatmaya mı yoksa 3’lük bir atışla kazanmaya mı oynayacaksınız? Atışı kim yapacak? Ekibin alıştırmanı olarak ne oyuna ne kadar müdahale edeceğinize siz karar verirsiniz.


MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, 8/8.1, 10
İşlemci: Intel I3 or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel GMA X4500,
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan


International Basketball Manager 22 - İndir
International Basketball Manager 22 – İndir
International Basketball Manager 22 - İndir
International Basketball Manager 22 – İndir
International Basketball Manager 22 - İndir
International Basketball Manager 22 – İndir

Oyun: International Basketball Manager 22 Türkçe
Tür: Spor
Platform: PC
Boyut: 340 MB
Crack: UNLEASHED
Eklenme: 11 Ocak 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir