Timerunner Torrent indirÖykünün kahramanı olarak Avrupa’dan Japonya’ya , Japonyadan Mısır’a kadar dünyanın muhtelif yerlerindeki antik yapıtları keşfederek hazine avı arayışına çıkmak için hazır mısın?

Zaman gezgini, sadece cüretkar ve meraklı şahsiyeti sebebiyle değil, aynı zamanda eşsiz özel eforu sebebiyle de oldukça istisnai bir şahsiyettir. İsterse zamanı durdurabilir veya yavaşlatabilir ve istediği zaman devam ettirebilir! Bu kabiliyet, Timerunner’ın ana mekaniği olarak kullanışlı olacaktır; Öbürlerinin yanı gizeme rakipleri dağıtmak, reyin dünyasında dolaşmak ve bulmacaları çözmek gibi muhtelif biçimlerde kendi avantajınıza kullanabilirsiniz. Yeniden de dikkatli olun – zaman manipülasyonu kolay bir hüner değildir ve emrinizde çok fazla enerjiniz vardır. Şayet enerjiniz biterse, zamanı natürel akışına vazgeçmekten ve içinde seni bekleyen her şeyle yüzleşmekten başka devan kalmayacak!

Ama işler Mavi Seyyarede bildiğimiz gibi değil. Farklı bir efor Dünyamızın gündüz ve gecesini değiştiriyor! Gündüz, uygarlığın alanı gibi görünüyor, çağdaş ordunun eforlarıyla gayret etme zamanı, coşkuyla güçlü bir uzaylıyı ele geçir ve onun yolunda dur. Gün batımından sonra, Dünya, insan hayal gücünün yarattıkları tarafına idareniyor gibi görünüyor. Centaurlar, devler, anka kuşları ve hatta ejderhalar, uzaylı gezgini karanlıktan gün suratına çıkıyor. Hangi sona? Nasıl olurlar? Bu suallerden kimileri, avcı mükâfatlarını kovalarken ortaya çıkacakdır.


MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Core i3
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1050
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan


Timerunner indir
Timerunner indir
Timerunner indir
Timerunner indir
Timerunner indir
Timerunner indir

Oyun: Timerunner
Tür: Aksiyon, Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 2.8 GB
Crack: SKIDROW
Eklenme: 10 Ocak 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir