Kentucky Route Zero: PC Edition Torrent indirKentucky’de alacakaranlıkta, kuş şarkıları kurbağaların ve böceklerin korosuna yol açtıkça, tanıdık yollar garipleşir ve kaybolması kolaydır. Zaten kaybolanlar, yeraltı mağaralarından dolanan gizli bir otoyol yolunu bulabilirler. Bu otoyol boyunca yaşayan ve çalışan insanlar ilk başta biraz garip, ama yakında tanıdık geliyor: kıyametli bir antika dükkanı için son teslimatı yapan yaşlanan sürücü; hayaletlerle çevrili eski TV’leri düzelten genç kadın; çocuk ve dev kartal arkadaşı; robot müzisyenleri; her yerde gizlenen görünmez enerji şirketi ve onun kavgasına karşı mücadele eden bayat topluluklar.

KENTUCKY ROUTE ZERO, perunting elektronik skoru ve The Bedquilt Ramblers tarafından kaydedilen ilahiler ve bluegrass standartları içeren beş perdelik büyülü gerçekçi bir macera oyunudur. Tiyatro, film ve deneysel elektronik sanatından video oyunlarının tarihinden olduğu gibi çarpıcı bir görsel stilde işlenen bu, ödenemez borçların, terk edilmiş geleceklerin ve insanın topluluk bulma isteğinin bir hikayesidir.

Başlangıçta yıllar boyunca epizodik olarak yayınlanmış olan oyun şimdi beş eylemin tamamını ve ayrıca ayrı olarak yayınlanan “araları” içeriyor. Ayrıca Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Rusça ve İspanyolca (hem Avrupa İspanyolcası hem de Latin Amerika) için titizlikle yerelleştirilmiştir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 1 GHz
Bellek: 512 MB RAM
Grafik: Directx 9.0c uyumlu ekran kartı
DirectX®: 9.0c
Ses: Ses kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 1 GHz
Bellek: 1 GB RAM
Grafikler: Directx 9.0c uyumlu ekran kartı
DirectX®: 9.0c
Ses: Ses kartıOyun: Kentucky Route Zero: PC Edition
Tür: Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 3.44 GB
Crack: GOG
Eklenme: 17 Mart 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir