Tempest (Complete) Torrent indirHey Captain! Artık Jolly Roger’ı geminizde rüzgarda çırpındığına göre, denizleri sürmeye, ganimet yüklü fırtına ve fırtına gibi müthiş kalelere sahip gemilere bürünmeye hazırsınız. Yelken aç ve sadece toplanmayı bekleyen tüm efsanevi hazinelere ellerini aç!

Tempest’i yarattığımızda, korsan yaşamı – deniz savaşlarının en heyecan verici kısmına odaklandık.

Oyunun tehlikeli sularında gezinirken sadece tüccarlara yetişmeyeceksiniz, ancak diğer korsanlar, gizemli bir tarikatın ürpertici takipçileri ve korkunç efsanevi canavarlarla karşılaşacaksınız: Kraken, Leviathan ve diğer rezil yaratıklar. Geminiz – herhangi bir freebooter’ın gururu ve sevinci – birçok şekilde özelleştirilebilir. Bayrağınızın ve yelkenlerinizin renginden geminin gövdesine ve heykelcikine kadar neredeyse her şeyi değiştirebilirsiniz.

Tabii ki, toplar, havan topları, alev atıcıları vb.Dahil olmak üzere her savaş için seçebileceğiniz çok sayıda silah var. Ayrıca, herhangi bir amaç için gemiyi donatmanıza yardımcı olacak özel araçlar da vardır. Ancak, en değerli eserleri sadece “efsaneler” olarak adlandırılan çok seviyeli görevleri bitirerek kazanabilirsiniz.

– Serbest dolaşım: Gerçek zamanlı olarak sınırsız yelken – Dünya Haritası’nı sadece isterseniz kullanın!
– Korsan işbirliği: Tempest dünyasını siz ve arkadaşlarınız arasında paylaşın. Korsan, ticaret ve birlikte görevleri yapmak veya birbirlerine savaş ilan ve okyanus yanık izleyin!
– Denizcinin maceraları: Gemi satın al, gemini yükselt, gemilerini süsle!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: 512 MB
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 500 MB kullanılabilir alanOyun: Tempest (Complete)
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 558 ​​MB
Crack: GOG
Eklenme: 17 Mart 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir