Daikatana Torrent indirMS 2455’te Kage Hishima, zamanını değiştirmek ve kendini üstün hükümdar olarak kurmak için dövülmüş en güçlü kılıç Daikatana’nın büyülü güçlerini kullandı. Siz, dünyada ne olduğunu hatırlayan az sayıdaki kişiden biri olan Hiro Miyamoto’sunuz. Dünyayı kurtarmanın yükü, onun versiyonu, omuzlarınıza düştü. Superfly Johnson ve Mikiko Ebihara gibi arkadaşların olarak yalnız değilsin, senin yanında seyahat et. Silah toplamalı, tüm engellerin üstesinden gelmeli, gizlice gizlenmiş sırları keşfetmeli ve şaşırtıcı bir düşman dizisiyle savaşmalısın. Alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyaç duyacağınız için kaynaklarınızı akıllıca kullanın. Hazır mısın?!

Rock yıldızı tasarımcısı John Romero, efsanevi, birden fazla şekilde Daikatana (Japonca’da “uzun kılıç”) geliyor. Run ‘n’ gun, düşmanlarınızı 24’den fazla görkemli, kötü eşek silahıyla unutmaya çalışırken buradaki normdur. Tatlı, tatlı silahların üstünde, daha fazla kullandıkça iktidarda büyüyen bir silah olan Daikatana ile silahlandırılırsınız. Vahşi bir zaman yolculuğu yapın ve düşmanlarınızı “Suck It Down!” Yapın

– 4 ayrı zaman diliminde geçici tahribat yaratın: antik Yunanistan, ortaçağ Norveç’i, 2455’te yakın gelecekteki San Francisco ve yüksek teknoloji ürünü Japonya.
Kapak ateşi sağladıkları, sırtınızı izlediklerinden ve size yardımcı olmak için yardımcı geri bildirimler sağladık senin görevin.
– Eşit derecede heyecan verici iki oyun modu ile darbe vurma çok oyunculu aksiyon: klasik Deathmatch ve Jewel Quest, bayrağı ele geçirmenin bir çeşidi.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP / Vista / 7/8
İşlemci: Pentium 4 1.8 GHz
Bellek: 512 MB RAM
Grafikler: DirectX 9.0 ile uyumlu 3D grafik kartı
Depolama: 1 GB HDDOyun: Daikatana
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 402 MB
Crack: GOG
Eklenme: 18 Mart 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir