Endzone – A World Apart: Prosperity Torrent indirTüm yaşam yine büyümeye başlar! İlk meskenciler yaşamda kalmak için gayret ederken, onların soyundan gelenler zati bu dünyaya mütevazı bir refah getirebildiler. Yaşamda kalanlar arasında hayal dahi edilemeyen bir heyecan şimdi harekete geçiyor. Kendilerini harika fikirlere adarlar ve onları asla dönüştürmek için çok çalışırlar. İnsanlar hayal kurmaya başladılar; geleceğe hem dileklerle hem de yüksek temennilerle bakarlar.

Bu umutlu nesli bir refah ve yeni buluşlar yarıyılına yönlendirin. Endzone – A World Apart: Prosperity‘de daha Önceki liderleri yeni büyüyen bir uygarlığın yurttaşları haline getirin.

Yeni yarıyıl, yeni kaynaklar: Daha iyi yaşam niteliği için sabun ve kahve gibi ek lüks mahsullerden faydalanırken, gelişmiş yapılar için kum, beton ve çimento tedarik edin.
Müreffeh zaman: Yeni teknolojiler ve araştırmalar, yeni medenilik gereksinimlerinizi ve arzlarınızı karşılamanıza Endzone – A World Apart: Prosperity destekçi olur, zira hiç bu kadar güç olmamıştı.
Somut hayaller: Büyüyen bir meskenin gelişmesi için yeni binalara gereksinimi vardır; Kum madenleri, beton fabrikası ve su çiftlikleri ile meskencilerinizin refahını güvence altına alın.
Hoş manzara: Üç yeni senaryo, muhteşem bir gelecek sağlamak için mesken yerinizin umutlarını ve hayallerini keşfetmeniz için sizi zorluyor.


MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
İşlemci: I5-2500K, 4-Cores @3.30 GHz or equivalent AMD-Hardware
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan


Endzone A World Apart Prosperity
Endzone A World Apart Prosperity
Endzone A World Apart Prosperity
Endzone A World Apart Prosperity
Endzone A World Apart Prosperity
Endzone A World Apart Prosperity

Oyun: Endzone – A World Apart: Prosperity
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 6.87 GB
Crack: PLAZA
Eklenme: 11 Ocak 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir