Imperialism Torrent indirAzgelişmiş ulusları oymak ve ülkenizin etki alanını genişletmek için gerekli hırs ve becerilere sahip misiniz? Ardından dışarı çıkın ve sizin için uygun olan herhangi bir yolu kullanarak dünyayı fethedin. Tüm dünyadaki emperyal üstünlük için yarışırken, zenginliğin ve kaynakların bereketiyle Yeni Dünya’yı keşfedin. Bununla birlikte, çabalarınızda yalnız olmayacaksınız, çünkü Bakanlarınız ulusunuzun kaderi ve sonunda tüm dünyanın kaderi üzerindeki kontrolünü elinde tutarken yararlı tavsiyeler vermek için oradalar.

Emperyalizm, rastgele oluşturulmuş bir dünyada ya da tarihi olaylara dayanan bir senaryoda sıra tabanlı stratejik bir oyun sunar. Büyük Britanya, Macaristan, Sardunya, İtalya, Rusya ve Osmanlı İmparatorluğu ve üç farklı tarihsel ilgi noktası olmak üzere yedi sanayi gücü arasından seçim yapın: 1820’de, 1848’de, fırtınalı devrimlerin yılı olan emperyalizmin başlangıcı ya da 1882’de ve Büyük Savaş’a neden olan silahlanma yarışının yeni başlaması. Emperyalizmde dünyaya hükmederken emirleri yeniden ele geçirin ve tarihi yeniden yazın!

– Zekice bir AI, Ana Güçlerin her biri için benzersiz bir stratejik kişilik sağlar ve sürdürür.
– Bakanlar, zorluk seviyesine bağlı olarak, tavsiye ve yönlendirme konusunda çeşitli şekillerde size yardımcı olur.
– İttifaklar kurarken veya düşmanlarınıza hükmettiğinizde, ince diplomasi sanatını veya aynı derecede etkili ticaret sanatını kullanın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 1 GB (2 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Imperialism Serisi indir
Oyun: Imperialism
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 129 MB
Crack: GOG
Eklenme: 22 Eylül 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir