Wizardry 6+7 Torrent indirSihirbaz 6: Kozmik Forge Bane
Cosmic Forge olarak bilinen büyülü kaleme sahip güçlü bir eser elde etme arayışına girerken kendinizi epik boyutlarda bir yolculuğa hazırlayın. Yazıları hem Zaman hem de Mekanı etkiler, sahibinin gerçeği yeniden yazmasına izin verir! Partinizi altı arkadaşınız oluşturun, becerilerini, mesleklerini ve istatistiklerini belirleyin ve arayışınızı ilerletmek için hazine, zırh ve güçlü büyü eşyaları bulacağınız antik kaleye girin. Kalenin keşfedilmesi gereken sırları olan ve bolca yaşayan bilmeceleri ve bulmacaları çözen büyülü ve şifreli sakinlerle tanışın. Ancak, dikkat edin ki, siz ve stalwart maceracılarınızın partisi sayısız tehlikelerle, tehlikelerle ve göz kamaştırıcı ve dehşet verici formdaki canlılarla karşılaşacaksınız. Sadece büyülerini ve yeteneklerini kullanarak, ilerledikçe büyürken, zindanın tehlikelerini ortadan kaldırabilir.

Sihirbaz 7: Karanlık Savant’ın Haçlıları
Maceranın bittiğini mi düşündün? Daha yeni başladı! Karakterlerinizi Wizardry 6: Cosmic Forge’dan Bane’den alın veya garip bir yabancı dünyanın zorluklarını fethedecek bir maceraperest partisiyle yeniden başlayın. Bir delinin uzun süredir unutulan sırrını ararken, evrenin kendisinin gizemini ararken, hem arkadaşları hem de düşmanları keşfedeceksiniz. Ancak, diğer macera grupları aynı amaçtan sonra olduğu için arayışınızda yalnız kalmayacaksınız. Eylemlerinizi akıllıca seçin, sonuçları olacaktır: Bir kişiyi kızdırırsanız arkadaşlarıyla savaşmaya hazır olun! Bir zindanın derinliklerinden mavi ve sınırsız gökyüzüne, hepsini Büyücü 7: Karanlık Savant’ın Haçlıları’nda göreceksiniz.

Wizardry 6 + 7, RPG türüne gerçek bir eğim getiren iki oyun sunuyor. Becerilerinizi aşırı sınırlarına taşıyacak zorlu, taktiksel ve sıra tabanlı savaşlarda cesur olun. Labirent zindanlarda gezinirken zekanı sınamak için çılgınca bulmacaları çöz ve acımasız tuzaklardan kaçın. Birçoğu oynayacak, ancak birkaçı görkemli ve görkemli görevin sonuna getirecek. Seçilen birkaç kişiden biri olacak mısın?

– Büyücü 6: Kozmik Demirci ve Büyücü 7: Karanlık Savant’ın Haçlıları da dahil olmak üzere, klasik DOS sürümünün üstüne geliştirilmiş Büyücü Altın olarak da geliyor.
– Her iki Wizardry oyunu da 14 dereceli meslek ve 11 eşsiz yarış ile klasik zorlu sıra tabanlı rol oynama özelliği sunuyor.
– Bulunacak tonlarca ve hazine, keşfedilecek zindanlar, kazanılması gereken zorlu taktik savaşlar, ve bu 500 saate varan oyun süresine sahip maceranın başlangıcıdır.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Wizardry 6+7
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 499 MB
Crack: GOG
Eklenme: 22 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir