Imperialism 2: The Age of Exploration Torrent indirYeni Dünya önünüzde açık yatıyor, almak için olgunlaşmış. Keşfi ustalıkla zenginliklere ayırmalı ve Avrupa’nın siyasi manzarasına hakim olacak kadar güç toplamalısınız. Kaynak yönetimi, ekonomik ticaret, keşif, diplomatik yol gösterme ve askeri fetih unsurlarını bir araya getiren Emperyalizm 2: Keşif Çağı, Yeni Dünya servetini Eski Dünya hakimiyetinden yararlanmaya zorlamaktadır.

Dünya hakimiyetini sağlamak için, planlar dahilinde karmaşık stratejiler ve planlar içeren bir ağ kullanmanız akıllıca olacaktır. Diplomasi günün emriyse, düşmanlarınızı sabote etmek için casusları dağıtırken kritik ticaret anlaşmalarını ve antlaşmalarını beslemek için elçileri gönderin. Diplomatik yolun parçası ve parçası olan entrikalardan ve çift geçişlerden bıktıysanız, fetih için sönmez bir susuzluğa sahip güçlü bir savaş makinesi kurun. Becerikli bir şekilde ulusunuzu yönetin ve unutmayın: amaç, tüm Avrupa’yı bir bayrak altında birleştirmektir – SİZİN!

– Ülkeye özgü kişilikleri, stratejileri ve diplomatik gündemleri dikkate alarak sizi zorlayacak yapay bir zeka.
– Kullanımı kolay ve sezgisel bir ara yüzle ticaret, diplomatik manevra, savaş ve kaynak yönetimi konularında emperyalist içgüdülerinizi teslim edin.
– Emperyalizmin 2 zenginliği ve derinliği, 40’tan fazla askeri ve sivil birime ve 300 yıllık tarihteki 100’den fazla teknolojik ilerlemeye yansır.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 1 GB (2 GB önerilir)
Grafik: 256 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Imperialism Serisi indir
Oyun: Imperialism 2: The Age of Exploration
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 139 MB
Crack: GOG
Eklenme: 22 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir