Star Trek: Starfleet Command Gold Edition Torrent indirBir strateji oyununa dayanarak, Star Fleet Battles, Star Trek ™: Starfleet Command Gold Edition sizi kaptanın bir fırkateyn sandalyesine koyar. Her başarılı görev size prestij kazandırır ve kariyerinizi ilerletir. Destroyers, Heavy Cruisers ve Dreadnoughts gibi bir görev gücünün kontrolünü elinize alabileceğiniz 30 yıllık bir kampanyayı deneyimleyin.

Keşfedilmemiş Bulutsular’ı keşfedin, yoğun asteroit alanları ve kayışları ile manevra yapın veya bir kara deliğin kenarında savaşın. Farklı arazi türleri, komutanların ek dikkat ve beceri kullanmasını gerektirir. Hedefinizi silahlarınızın yayında tutmak için manevra yapın, ancak bunların büyük gemiler olduğunu ve önceden plan yapmanız gerekeceğini unutmayın. Kampanya görevleri arasında gemilerinizi Starbase’de tamir edip onarabilirsiniz. Ek prestij kazanmak için yeni memurlar alın veya stajyerlerinizi memur havuzuna geri gönderin.

– Dynaverse motoru tarafından oluşturulan 50’den fazla benzersiz kampanya görevine komuta edin veya orijinal serilerden klasik senaryoları yeniden canlandırın.
– Klingon İmparatorluğu, Birleşik Gezegenler Federasyonu, Romulan Yıldız İmparatorluğu, Hydran Krallığı, Gorn Konfederasyonu veya Lyran Yıldız İmparatorluğu’na sadakat.
– Gold Edition’da ek olarak 3 yeni Federasyon misyonu, 3 yeni Klingon misyonu, 10 yeni Hydran misyonu 7 yeni Gorn misyonu, 3 yeni Romulan misyonu ve daha fazlası var!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBSerinin tüm oyunları için Star Trek Serisi indir
Oyun: Star Trek: Starfleet Command Gold Edition
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 275 MB
Crack: GOG
Eklenme: 26 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir