Expeditions: Conquistador Torrent indirKeşif gezisinin lideri olarak, birliklerinizin ve kaynaklarınızın kullanımının yanı sıra vahşi Yeni Dünya’nın hizipleriyle nasıl ilişki kuracağınız konusunda zor kararlarla karşılaşacaksınız. Tarihe meydan okuyacak ve diplomatik bir barış elçisi olacak mısınız? Yoksa tüm Aztek İmparatorluğu’nu ayaklarınızın altına sermeye kararlı acımasız bir fatih mi olacaksınız?

Expeditions: Conquistador, stratejik kaynak yönetimi dokunuşu ve bir tutam kendi maceranızı seçebileceğiniz taktiksel bir rol yapma oyunudur. Conquistador, gizem, siyasi entrika ve eski moda şiddet ile dolu, tarihin nadiren ziyaret edilen bir bölümünde yer almaktadır.

– Geniş kapsamlı etik sonuçları olan egzotik tarihsel ortam – yerlilerle olan ilişkilerinizi keşif üyelerinizin isteklerine karşı dengeleyin.
Sezgisel ve esnek sıra tabanlı savaş sistemi, sizi ayak parmaklarınızın üzerinde tutacak çok çeşitli ve ayrıntılı savaş alanlarına sahip.
– Aztek bölgelerinin tehlikelerinin üstesinden gelirken keşif gezinizin moralini, erzaklarını ve kaynaklarını yönetin.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2,6 GHz veya AMD64X2 2,6 GHz veya daha iyisi
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: nVidia GeForce 8600 veya ATI Radeon X1800 veya üstü, 256 MB VRAM veya üstü (desteklemeli Shader Model 3.0 ve DirectX 9.0c)
Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartıOyun: Expeditions: Conquistador
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.88 GB
Crack: GOG
Eklenme: 22 Kasım 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir