Cossacks 3 – Digital Deluxe Edition Torrent indirCossacks 3, son 15 yıldır hiçbir oyunda bulunamayan savaş, ekonomi, ordu geliştirme, inşa etme ve yükseltmenin nadir bir birleşimidir. Bu derin RTS oyunu, türün altın çağındaki eski hayranlara geri dönecek ve yeni gelenlere benzersiz bir deneyim sunacak.

İlk olarak 2000 yılında piyasaya sürülen klasik oyunun bu yeniden yapımı, başarılı Cossacks oyunlarını ayıran ve bunları çağdaş 3D grafiklerle birleştiren tüm unsurları içerir. Kazaklar 3, oyuncuya sadece bina inşası, hammadde üretimi değil, aynı zamanda çeşitli birimlerin geniş seçimi ve manzaranın etkisi dahil olmak üzere sonsuz taktik seçenekler sunar.

Oyuncuya on iki ülke, 70 farklı birim türü, 100 araştırma fırsatı ve 140’ın üzerinde farklı tarihi bina sunulmaktadır. Karadaki savaşların yanı sıra oyuncular bir donanma kurabilir ve düşmanlarına denizde saldırabilirler. Cossacks 3, beş tarihi tek oyunculu sefer sunar ve sekiz oyuncu, tek bir haritada çok oyunculu modda birbirleriyle savaşabilir. Oyuncu, başkalarıyla veya başkalarına karşı ittifaklar kurabilir ve bilgisayara meydan okuyabilir. Rastgele oluşturulmuş haritalar sonsuz çeşitlilik sağlar ve oyuncunun ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

– Savaş alanında 16.000’e kadar askerin görkemli savaşları
– 12 oynanabilir ülke
– 100 araştırma fırsatı
– 140 farklı tarihi bina
– Karada ve denizde savaşlar
– Beş tek oyunculu tarihi sefer
– Rastgele oluşturulmuş haritalarda sonsuz çeşitlilikte savaş


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: XP / Vista / 7 / 8 / 10
İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz / Core i3 1.6GHz / AMD Athlon II X2 280
Bellek: 3 GB RAM
Grafik: nVidia GeForce 9600 GT / Radeon HD 4830 / Intel HD5000
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 4 GB kullanılabilir alanOyun: Cossacks 3 – Digital Deluxe Edition
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 3.69 GB
Crack: GOG
Eklenme: 03 Kasım 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir