Abandon Ship Torrent indirFarklı biyomlarda ve temalı alanlarda çok sayıda benzersiz, hikaye dolu adayı keşfedin: Perili Denizlerde hayalet gemilerle savaşın. Örümcek Adaları’ndaki dev örümceklerden uzak durun. Zehirli gaz, buzdağları, yamyamlar ve çok daha fazlasıyla dolu bölgeler sizi bekliyor.

Düşman gemilerini, tahkimatlarını ve deniz canavarlarını kısır bir dövüşe sokun, düşmanı alt etmek ve düşmana karşı manevra yapmak için en iyi taktiklerinizi kullanın. Hava ve çevre koşulları savaşlarınızı etkiler: Gelgit dalgaları, yıldırım çarpmaları, volkanik bombardımanlar ve kar fırtınaları, stratejinizi etkileyen değiştiricilerden sadece birkaçıdır.

Abandon Ship, klasik Naval Oil Paintings’ten esinlenen bir Sanat Tarzında çerçevelenen Fantazi ortamında ‘Age of Sail’ gemilerine odaklanıyor.

Bu dünyadaki hayat acımasız olabilir. Ölüm kalıcıdır. Ancak geminiz yok edilirse yolculuk bitmez. Sen Kaptan’sın ve Kaptan yaşadığı sürece her zaman umut vardır.

Bir cankurtaran sandalına kaçarak, hatta suda tek başına mahsur kalmakla hayatta kalma ve zirveye geri dönme yolunda savaşma şansı var.

Savaş taktiksel ve vahşi. Her savaş zorludur ve her zaman yenilginin eşiğindedir. Olasılıkların üstesinden gelmek için tek şansınız, getirebileceğiniz her avantajı kullanmaktır.

Elde edebileceğiniz çeşitli gemi sınıflarında kullanmak için düzinelerce farklı silah ve yükseltme mevcuttur. Düşman gemilerini sağlam ele geçirerek gemilerinizin görünümünü özelleştirin. Güvenilir mürettebatınız, düşmana karşı üstünlük sağlamaya yardımcı olacak deneyim ve özellikler kazanır.

Eylemlerinize tepki veren bir fantezi dünyasını keşfedin. Korsanlığa katılın ve avlanan bir Kaptan olun. Çevreyi veya tüm dünyayı büyük ölçüde değiştirebilecek görevler üstlenin. Yardıma veya intikam almak için geri dönen müttefikler veya düşmanlar yaratan kararlar alın.

Bir Cthulhu-esque Kültünü devirmenin ana senaryo öyküsü, atalarınızın mirasını yeniden inşa etme hakkında bir Serbest oyun modu ve kız kardeşinizi kurtarmaya odaklanan savaş kampanyası veya Kült Kılıcı gibi daha kısa öyküler de dahil olmak üzere birden fazla hikaye oynayın. Baba’nın çocuklarından biri olarak oynuyorsunuz, nihai silah olan Kraken’a sahip olana kadar sıralamalarda yükseliyorsunuz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit
İşlemci: 2.2GHz İşlemci
Belleği: 4 GB RAM
Grafik: Intel HD Graphics 6000 veya eşdeğeri
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alanOyun: Abandon Ship
Tür: Macera, Strateji
Platform: PC
Boyut: 5.62 GB
Crack: GOG
Eklenme: 22 Kasım 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir