Expeditions: A MudRunner Game Torrent indir“Expeditions: A MudRunner Game”, Sabre Interactive’in elinden çıkma, adrenalin dolu bir arazi simülasyonu macerasına atılmaya hazır mısınız? Arizona’dan Karpatlar’a kadar uzanan bu oyunda, unutulmuş hazineleri ararken, belki de sadece çoraplarınızı kaybetmekten başka bir şey bulamayacaksınız!

Oyunda, vahşi doğa ile baş başa kalarak, her türlü arazi aracını kullanma şansına erişeceksiniz. Ancak unutmayın, bu araçlar yüksek teknolojiye sahip olsa da, arada sırada bir ağaca çarpmaktan sizi koruyamayacak! Araştırma görevlerine liderlik ederken doğanın zorluklarına uyum sağlamak, adeta bir yoga seansından farksız bir denge ve esneklik gerektiriyor.

“Expeditions: A MudRunner Game”de, her adımınızı planlamak büyük önem taşıyor. Drone ve metal dedektörüyle hazineleri ararken, “Acaba bu sefer gerçekten altın mı bulacağım, yoksa yine sadece eski bir tenis topu mu?” diye düşünebilirsiniz. Yararlı malzemeler elde etmek için keşif gezilerinizden kazandığınız parayla yeni araçlar çağırabilir, ana üssünüzü genişletebilirsiniz. Ancak gerçek macera, bu araçların hangi düğmesinin ne işe yaradığını hatırlamaya çalışmakla başlar!

Herkesin bir arkeolog olmadığı bu oyunda, bilimsel keşiflere çıkarken, belki de en büyük buluşunuz kamp ateşinde pişirdiğiniz mükemmel sosis olacak. Ama hey, en azından manzara harika! İster MudRunner veteranı olun, ister yeni başlayan, “Expeditions: A MudRunner Game” sizi koltuğunuzdan fırlatıp, doğanın kalbine fırlatacak bir macera vaat ediyor. Hazır olun, çünkü bu yolculuk, geleneksel bir pazar gezmesinden çok daha heyecan verici olacak!


MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10/11 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-9100 / AMD Ryzen 3 1300X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB VRAM, Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon R7 370
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 30 FPS in 1920×1080 with the “Low” preset

ÖNERİLEN Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10/11 64-bit
İşlemci: Intel Core i7-10700 / AMD Ryzen 5 5600X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: 6 GB VRAM, Nvidia GeForce RTX 2060 / AMD Radeon RX 6800 XT
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 60 FPS in 1920×1080 with the “Ultra” presetOyun: Expeditions: A MudRunner Game
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 18 GB
Crack: P2P
Eklenme: 01 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir