Classified France ’44 Torrent indir“Classified: France ’44” adındaki bu sıra tabanlı strateji oyunu, İkinci Dünya Savaşı’nın en çekişmeli dönemlerinden birine götürüyor bizi. Haziran 1944’te, Fransa’yı işgal etmeye hazırlanan Müttefiklerin yanında bir ekip kurup, Almanların başını döndüreceğiz!

Başlangıçta komando birliklerin ve Fransız direniş savaşçılarının bir karışımı olan özel kuvvetler ekibini yönetmek gibisi yok. Seçkin ajanları işe alırken bir yandan da “Bu adam gerçekten bu iş için uygun mu, yoksa sadece iyi mi giyiniyor?” diye düşünmekten kendini alamayacaksın. Ama merak etme, kapsamlı sabotaj ve yıkım operasyonları için herkes elinden gelenin en iyisini yapacak.

Operasyonlar sırasında Gestapo’nun acımasız dikkatini çekmemeye çalışırken, “Acaba bu kadar kaos yeterli mi?” diye düşünebilirsin. Ama unutma, ne kadar çok kaos o kadar çok eğlence demektir. Sıra tabanlı taktik konseptlerinin otantik 2. Dünya Savaşı çatışmalarıyla birleştiği bu oyunda, her atışın önemi büyük. Rakibini dehşete düşürmek için doğru zamanı ve doğru hedefi bulmak bir sanat formudur.

“Her Atış Önemli” mottosu altında, düşmanlarını ezerek onları kuşatma fırsatını yakala. Savaşı kendi şartlarınla şekillendir; gizlilik taktikleri ve pusu kurma yeteneklerinle düşmanlarını alt et. Ancak unutma, ne kadar çok kişi yok olursa, düşmanların bir şeylerin ters gittiğini o kadar çabuk fark edecek. Yani, pusu kurarken sessiz adımlarla ilerlemekten zarar gelmez!

Ekibini oluştururken, her biri kendi hikâyesi olan karakterlerden seçim yapabilirsin. Bu kahramanları eğit, özelleştir ve becerilerini geliştir. Kamp ateşi etrafında otururken, onların hikâyelerini dinleyerek moralini yükselt, çünkü iyi bir hikâye, iyi bir savaşçıdan daha etkilidir. Sonuçta, İkinci Dünya Savaşı’nda geçen bir oyun olduğunu unutma, burada her şey ciddiye alınacak kadar önemli!


MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-6600 or AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB or AMD Radeon HD 7850, 2 GB or Intel Arc A380, 4 GB
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Low 1080p @ 30 FPS

ÖNERİLEN Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-10600K or AMD Ryzen 5 3600XT
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970, 4 GB or AMD Radeon R9 290X, 4 GB or Intel Arc A750, 8 GB
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: High 1080p @ 60 FPSOyun: Classified France ’44
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 13.8 GB
Crack: RUNE
Eklenme: 01 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir