Age of Empires II: DE – Victors and Vanquished Torrent indir“Age of Empires II: Definitive Edition – Victors and Vanquished” (veya Türkçe adıyla “Galipler ve Mağluplar”) ile tarih kitaplarını bir kenara bırakıp, gerçek bir tarih yaratıcısı olmaya ne dersiniz? Bu oyunda Ragnar Lothbrok gibi eski dostlarla yeniden buluşacak ve on dokuz epik senaryoda düşmanlarınızı mağlup etmeye çalışacaksınız. Tabii ki, savaş meydanında zafer sarhoşu olup olmamanız tamamen sizin stratejilerinize bağlı!

Ragnar’la Viking Günlükleri

Ragnar Lothbrok ile başlayalım. İçinizdeki Viking’i uyandırın ve “Viking Diyeti”ne başlayın: az yemek, çok yağma! Kuzey Avrupa’nın soğuk sularında gemi sürecek, Norveç ve Danimarka’da toprak kazanmak için jarllarla didişeceksiniz. Kral olduğunuzda, artık herkes size “Majesteleri” diyecek (veya diyeceklerini umuyoruz).

Kral Otto ve Armağanlar

I. Otto ile orta çağın en zorlu yarışmasına katılın: Kutsal Roma İmparatoru olma yarışı. Vikingler, Macarlar ve Franklarla çevrili bir krallıkta, üç derebeyiniz var ve bunlar sizi ya tahtın zirvesine çıkaracak ya da Game of Thrones tarzı bir entrikayla sonunuzu getirecek. İpucu: Herkese bol bol hediye verin, belki de sadakatlerini satın alabilirsiniz.

Nobunaga’nın Diplomasisi

Oda Nobunaga ile Japonya’da klanlar arası çekişmeleri yönetin. Takeda’nın süvarileriyle dosta güven, düşmana korku salın, ya da Otomo ile yabancı tüccarları silah tüccarına çevirin. Alternatif olarak, Mori klanı ile suç imparatorluğunuzu genişletin — yeter ki polisiye dizilerden taktikler öğrenmiş olun!

Topluluktan Gelen Yaratıcılık

Topluluk tarafından sevilen senaryolar ve oyun içi yeniliklerle, her bir oyun deneyimi sizi Orta Çağ’ın Reddit’i gibi hissettirecek. Her karakterin kendi hikayesini yaratabilir, göç mekanikleri ve fraksiyon seçimleriyle kendinizi tarihçi gibi hissedebilirsiniz.

“Victors and Vanquished” ile ya tarihe adınızı altın harflerle yazdırın ya da en şanssız general olarak anılmaya hazır olun. Ön siparişler başladı, savaş davulları çalıyor, hadi bakalım savaş meydanına!


MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64×2 5600+
Bellek: 4 MB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GT 420 or ATI™ Radeon™ HD 6850 or Intel® HD Graphics 4000 or better with 2 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 2GB of video memory + 4GB of system memory required

ÖNERİLEN Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: 2.4 Ghz i5 or greater or AMD equivalent
Bellek: 8 MB RAM
Ekran Kartı: Nvidia® GTX 650 or AMD HD 5850 or better
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 150 MB kullanılabilir alanSerinin tüm oyunları için Age of Empires Serisi indir
Oyun: Age of Empires II: DE – Victors and Vanquished
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 33.1 GB
Crack: P2P
Eklenme: 01 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir