Europa Universalis III Complete Torrent indirEuropa Universalis III Complete, orijinal Europa Universalis III’ün yanı sıra Nomine ve Napolyon’un Tutkusunda Açılımları da içerir

Europa Universalis III, keşif, ticaret, savaş ve diplomasi alanlarına derinlemesine bakmaktadır. Bu destansı strateji oyunu, oyuncuların bir ulusun kontrolünü ele geçirmesini ve büyük bir küresel imparatorluk haline gelmesi için onu çağlar boyunca yönlendirmesini sağlıyor. Derinliği ve tarihsel doğruluğu bakımından benzersiz olan Europa Universalis III, oyuncuya, uluslarını 250’den fazla tarihsel olarak doğru ülkeyi etkileyici bir seçim arasından yönetmeyi seçme konusunda eşi görülmemiş bir özgürlük sunar.
Nomine’de aşağıdaki özellikleri içerir:

– Yeni Görevler: Ülkeler artık oyuncuların bonus için tamamlayabileceği gerçek tarihi olaylara bağlı özel görevlere sahip olacak. Oyuncuların bu görevleri tamamlamaları gerekmez; Ancak, bu özellikler tanımlanmış hedefleri daha iyi yapılandırılmış bir yol isteyen oyunculara verecektir.

– Yeni Karar Sistemi: Dünya liderleri artık ülkelerinin geleceğini şekillendirmek için gereken kararlara daha iyi bir bakış açısına sahip olacak. Ayrıca, hem il düzeyinde hem de ulusal düzeyde, ülkelerin geleceği üzerindeki kontrolünü genişletmiş olacaklar.

– Sebebi olan isyancılar: Özel hedeflere ve yeteneklere sahip isyancılar, yolun her aşamasında oyunculara meydan okuyacak. Bu “sebepli isyancılar” hepsinin kendine özgü şikayetleri olacak ve oyuncunun takdirine bağlı olarak müzakere edilebilir veya tamamen ortadan kaldırılabilir.

– Dini Hoşgörü: Dini hoşgörü artık dünya liderleri tarafından alınan fikirlere ve kararlara dayanarak yeni bir strateji katmanı oluşturuyor. Siyasi ve dini muhalifler, iletişim kurucu yönetmenlerden haçlı seferleri düzenlemeye kadar bir dizi etkili yolla ele alınabilir.
Napolyon’un Tutkusunda yer alan özellikler:

– Genişletilmiş Zaman Çizelgesi: Genişletilmiş zaman çizelgesi, yeni liderler, yöneticiler, danışman savaşları, ülkeler ve ulusal fikirler gibi yeni içeriklerin yanı sıra daha fazla taktiksel seçimler için onlarca yeni birim içerir.

-Tarihsel Seçenekler: Yüzlerce yeni etkinlikle oyuncular, yöneticilerini, liderlerini ve danışmanlarını doğru tarihi tarihlerde belireceklerini görebilecekler.

– Geliştirilmiş Arayüz: Harita için yeni alım satım modu, malların değeri de dahil olmak üzere her ilde üretilecek olan tüm malları görüntüler. Bu, defterin koloniler ve liderler hakkında bilgiler dahil olmak üzere daha fazla sayfaya sahip olacağı anlamına gelir.

– Gelişmiş Ticaret Sistemi: Yeni ticaret sistemi, oyuncuların otomatik olarak tüccarları belirli ticaret merkezlerine göndermelerini sağlayacaktır. Oyuncular en çok odaklanmak istedikleri ticaret merkezlerini seçebilirler ve oyun otomatik olarak gerekli ticaret işlemlerine bakar. Bu sistem aynı zamanda oyuncuların tüccarlara erişim pazarları sağlamak için savaş veya diplomasi kullanması gereken denizaşırı ticaret için yeni bir kural içerir.

– Oyuncular, 1453 ve 1820 yılları arasında HERHANGİ bir tarihte başlayan 300 yıllık oyunun tadını çıkarabilirler.
– Ulus inşası esnektir: kendi hükümet biçiminize, toplumunuzun yapısına, ticaret politikasına ve daha fazlasına karar verin. İmkanlar sonsuzdur.
– Geçmişin büyük insanları ve kişilikleri sizi desteklemeye hazırdır. Elinizde tarih atın ve sarayınıza Sir Isaac Newton, Wolfgang Amadeus Mozart veya René Descartes gibi kişilikleri arayın.
– Tam 3B’deki yemyeşil bir topografik harita zengin ve eksiksiz bir dünya görüşü sağlar ve 1700’den fazla il ve deniz bölgesi içerir.
– Oyunun uzun zamanlarında ortaya çıkan 250’den fazla ülkeden birine liderlik edin.
– Sizin emrinizde binden fazla tarihi lider ve 4000’den fazla tarihi Monarch var.
– Mümkün olduğunca çok güç elde etmek için 100’den fazla tekil birim birliği yönetin.
– Kooperatif multiplayer modu, birkaç oyuncunun tek bir ülkeyi kontrol etmek için birlikte çalışmasına izin verir.
– Oyununuzu kişiselleştirin: Europa Universalis III, kalbinizin isteyebileceği herhangi bir şeyi kişiselleştirme ve mod olarak pratik yapma imkanı sunar. Sürekli büyüyen ve inanılmaz yetenekli Paradox modding topluluğuna katılın!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 1.9 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Europa Universalis III Complete
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.18 GB
Crack: GOG
Eklenme: 25 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir