F-117A Nighthawk Stealth Fighter 2.0 Torrent indirTasarımında gizli teknolojiyi kullanan ilk operasyonel uçak olan Lockheed F-117 Nighthawk’ınızda karanlığın içinden geçin ve geceye sahip olun. Bu sizin tipik saldırı savaşçınız değil, düşmanın radarı tarafından tespit edilmekten kaçınan ve hassas silahlarla yüksek değerli hedefleri vurmaktan kaçınacaksınız. Bir hayalet gibi savaş alanını izlemek isteyeceksiniz, göründüğünüz gibi havadaki görünümünüzde kaybolmadan önce düşmanı dünyayı paramparça eden bir tehditle tehdit etmek isteyeceksiniz.

Otantikliğe sert bir bağlılık ile F-117A size benzeri görülmemiş bir gece savaşı eylemi getiriyor. Brifing sırasında özel bir görev talep etmekten, silahlanma sırasında kendi mühimmatınızı seçmeye, daha sonra kokpitinize çıkmadan ve 1000 lbs bırakmanın heyecanını deneyimlemeye kadar görev planlama sürecinin her aşamasından geçeceksiniz. düşman birlikleri, tanklar ve bunkerler üzerine lazer güdümlü imha. Bu, şimdiye kadar yapılmış en etkileyici teknolojik savaş uçaklarından birini uçma şansın.

– Tamamen hassas silah yükleri ve gerçekçi uçuş modelleriyle ABD standart sorunu Lockheed F-117A’yı ya da daha fazla yıkıcı ateş gücü ekleyen ve köpek dövüşünü daha yoğun yapan kurgusal bir MicroProse sürümü ile uçmayı seçin.
– Gerçek dünyadaki “sıcak noktalara” ayarlanan çeşitli kampanyalarla yolunuza devam edin: Küba, Kuzey Kore, Kuveyt, Orta Avrupa, Kuzey Kap, Libya, Basra Körfezi, Vietnam ve Orta Doğu.
– Pers Körfezi Savaşı’nın tarihsel temelli senaryoları, gizli gece savaşları, gerçekçi HUD özellikleri ve gerçek F-117A gizli savaşçısından sonra modellenmiş detaylı kokpit grafikleri sayesinde benzersiz otantiklik düzeyi.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: F-117A Nighthawk Stealth Fighter 2.0
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 69 MB
Crack: GOG
Eklenme: 26 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir