Man O’ War: Corsair Torrent indirDestansı deniz savaşına katılın ve Warhammer dünyasının okyanuslarını keşfedin.

Man O ‘War: Corsair, Games Workshop klasik Man O’ War masa üstü oyununa dayanan yüksek macera, deniz savaşı ve keşif video oyunu.

Göreviniz
Düşman gemilerini yağmalayan, limanları ziyaret eden ve ticaret yapan denizlere yelken açın. Yolunuzdaki her şeye sırtınızda bir gemi filosuyla hükmedin ve insanların yalnızca sizin görüşünüzde kaçmalarını izleyin, işlerinizin efsanelerini tarih kitaplarında ve çeliklerin düşmanlarının yürekleri arasında bırakmalarını izleyin.

Keşfedin ve Savaşın
Kaptanı çok çeşitli benzersiz yelkenli gemiler, çılgın deniz eyleminde düşman gemileriyle savaşırken keşif ve ticaret yapın.

Biniş Eylemleri
Deniz savaşlarının yanı sıra, düşman gemileri ile biniş eylemlerine katılmak sizi güverteye doğru yürürken, elinde fırtına yaparak, düşman mürettebatına saldırdığını görür. Gemileri yağmalayın ya da batırın, seçim sizin.

Düşmanlar ve Müttefikler
Çeşitli benzersiz ve ölümcül gemileri satın alın. Farklı ırklardan gelen müttefikleri komuta edin ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok ölümcül düşmanla savaşın: Şiddetli fırtınalar, ölümcül filolar ve korkunç düşmanlar, nihai şanınıza giden yolu engeller.

Eski Dünya
Man O ‘War’da bir kaptan: Corsair, Warhammer dünyasında büyük bir kıtanın kıyısına yelken açabilir. Erengrad’dan Sartosa’ya kadar 50 limanı ziyaret eden deniz, keşfedilmek üzere.

Kahramanca bir maceracının yalnızca başa çıkacak düşman gemileri yoktur. Derin ve keşfedilmemiş okyanuslar, çok az kişinin masal anlatmak için gördüğü ve yaşadığı korkunç yaratıklara sahiptir. Derin denizden çıkan bu ölümcül yaratıklar kanı serinletecek ve çeneleri eşit ölçüde düşürecektir. Bilge kaçmaya çalışırdı, ancak bu tür yaratıklarla başa çıkmak için yeterince cesur olanlar dünyaca ünlü olacak.
İşte canavarlar var….

– Deniz tabanlı savaş – heyecan verici geniş savaşlara katılın ve düşman gemilerini güverte perspektifinden yakalarken kaptanınızın komutasını ele geçirin!
– 50’den fazla bağlantı noktasıyla keşfedilecek devasa oyun dünyası
– Özelleştirilebilir gemi türleri ve karakterleri çok çeşitli
– Ticaret, keşif ve mücadele


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows:7/8/10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5 2.6Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 280
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 20 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Windows:8/10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5 3.5Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: Geforce GTX 970
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB boş alanOyun: Man O’ War: Corsair
Tür: Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut: 6.04 GB
Crack: GOG
Eklenme: 25 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir