Tsioque Torrent indirTSIOQUE (telaffuz / tsɪɒk /) titiz, kare kare 2D elle elle canlandırılmış, karanlık ama eğlenceli bir Nokta ve Tıklama macerasıdır. Bir Şeytani Sihirbazın pençesinden kaç ve atalarının büyülü kalesinde saklanan sırları keşfet.

Evil Sihirbazı tarafından ele geçirilen bir kalede hapsedilen Prenses Tsioque rolünü alıyoruz. Karanlık atalarının evine düştüğünde, eskiden tanıdık olan yerler aniden düşmanca ve tehlikeliler.

Kale duvarları ölümcül bir tuzak haline geldi – kale büyüsüne çıkmadan önce kötü sihirbazın planlarından kaçmalı ve engellemeliyiz, birinin kontrolü dışındaki olayları tetiklemeliyiz…

– Eşsiz bir atmosfere sahip% 100 elle çizilmiş, kare kare animasyonlu 2d macera oyunu.
– Mizah? Kontrol. Karanlık? Kontrol. Gerilim? Kontrol! Daha ne isteyebilirsin?
– Bir bükülme ile Hikaye – sizi şaşırtacak zekice bir hikaye.
– Tamamen sesli diyalog izleri.
– 2B animasyon LOTS – tüm karakterler ve öğeler elle animasyonlu, kare kare, eski okul tarzı.
– Güzel, çizilmiş arka planlar.
– Edward Harrison (NEOTOKYO, ŞANSLAY GÜNÜ sonsuza dek) ve Elle Kharitou’nun olağanüstü müziği, oyunu dinamik olarak gösteren ve her hareketinize göre ayarlanmış.

* Kahramanı – nereye giderse gitsin kaos ve yıkım getirme yeteneğine sahip küçük bir kız. Onun önünde durmaya cesaret edenler, başlarını büyük belaya sokar…

* Değişen, gizemli ve tehlikeli bir dünya – Büyücünün saldırısından önce bile, kale birçok sır sakladı. Şimdi, güçlü bir büyüyle bağlı olan kale, yalnızca şeytanlara ve büyülü yaratıklara ev sahipliği yapmakla kalmadı, aynı zamanda kötü güçten de etkilendi… Dönüşüm ve yanılsama katmanları üzerine tabakalar oluşturan, kıvrılıyor ve şekil değiştiriyor… arsa ve – özellikle oyunda – oyunda sıkıca tümleşik bir unsur.

* Bu oyunda “ölebilirsin”! – Bu bir macera oyunu, bu yüzden keşfetmek, bulmaca çözmek… ama dikkatli olun. Bir problemi çözmek için daima sonsuz zaman rahatlığına sahip olmayacaksınız, bazen hızlı düşünmeniz gerekebilir! Diğer zamanlarda, yeni bir eylem planı seçmeden önce iki kez düşünmek isteyebilirsiniz, çünkü yanlış bir karar size özgürlüğünüze mal olabilir… veya daha kötüsü!

TSIOQUE dünyası, her türlü yaratığın yaşadığı yer – insanlar, hayvanlar, canavarlar, adını siz koyun. Görünüşlerin sizi aldatmasına izin vermeyin, bazı görünüşe göre hoş insanlar mutlaka en iyi niyetlere sahip olmayabilir ve görünüşte korkunç bir canavar o kadar da kötü olmayabilir. Neyse ki, olaylar en kötüye gittiği zaman bile, Tsioque her zaman en az beklenen yerlerde bulabileceği arkadaşlarından yardım alabilir.

Ana ilham kaynağı her zaman en iyi yazıyı yazan, tartışmasız LIFE. Ama elbette kültürel vakumda yaşamıyoruz. TSIOQUE’u oluştururken, geçmişte bizi heyecanlandıran, şok eden ve hayrete düşüren, CRT monitörlerinin soluk ışığının önünde geçirilen çocukluk günlerinde hafızamıza sonsuza dek yanan şeylerden ilham alamadık ama ilham aldık.

Diğer birçok ilham kaynağının arasında, kesinlikle şunu söyleyebiliriz: TENTACLE GÜNÜ güzel sanat tarzı ile desteklenen akıllı, komik bir hikaye, oyunun sadeliği ve Ron Gilbert’in PAJAMA SAM gibi oyunlarındaki genç oyunculara ciddi bir yaklaşım. DRAGON’S LAIR ya da INDIANA JONES AND ATATT FATE’inde, mükemmel bir macera, mizah ve klasik karışımı olan eski bir Lucasarts klasiği olan, HEART OF DARKNESS’teki bir çocuğun gözünden, harika bir şekilde canlandırılmış epik fantazi ve korkunç cezaları Dikkatsizliğin çok pahalıya mal olabileceği bir eylem.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP / Vista /7/8/10
İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 2.2 GHz, AMD Athlon ™ X2 2.4 GHz veya üzeri
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: 512 MB RAM
Depolama : 2000 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP / Vista /7/8/10
İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon ™ X2 2.4 GHz veya daha yüksek
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: 512 MB RAM
Depolama : 2500 MB kullanılabilir alanOyun: Tsioque
Tür: Bulmaca, Macera
Platform: PC
Boyut: 1.61 GB
Crack: GOG
Eklenme: 27 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir