Alwa’s Awakening Torrent indirAlwa’nın Uyanışında, Alwa ülkesine barış getirmek için başka bir dünyadan gönderilen bir kahraman olan Zoe olarak oynuyorsun. Sadece sihirli bir kadroyla donatılmış olarak uzak bir ülkede uyanır ve insanlara yardım etmek için yola koyulmalıdır. Bu 8-bit macera oyununda tehlikeli zindanları geçin, ilginç ve eğlenceli karakterlerle tanışın ve dünyayı keşfedin. Tıpkı eski klasikler gibi, tam olarak nereye gideceğinizi ve sonra ne yapacağınızı söyleyen yanıp sönen bir oka sahip olmayacaksınız. Bunun yerine kendi yolunuzu bulmakta özgürsünüz ve sihirli personelinizi kullanarak oyunda 400’den fazla benzersiz zorlu odadan geçebilirsiniz.

Alwa’s Awakening, tatlı piksel sanatı, akılda kalıcı chiptunes ile dolu bir film müziği ve o kadar cazibesi ile otantik 8 bit görünüme mümkün olduğunca yakın kalmaya çalışan bir oyundur ve sizi NES dönemine geri götürecektir. Anlaşılması kolay kontrollerle oyunun öğrenilmesi kolay ama ustalaşması zor, tıpkı eski günlerde oyunların nasıl olduğu gibi!

– Otantik bir hisle retro bir oyun
Bir Nintendo 8-bit oyunun otantik hissi ve görünümü ile yeni, zorlu bir NES ilham macera oyunu. Olympus Savaşı ve Gündönümü gibi klasiklerden esinlenmiştir.

– Sihirli personelinizi kullanın
Birçok gizemli güçleri olan sihirli bir personel donatın. Bulmacaları çözmek ve 400’den fazla benzersiz odada düşmanları yenmek için kullanın. Yeni değerli taşlar bularak personelinizi yükseltin.

– Sen Zoe
Oyna, Alwa ülkesini serbest bırakmaya yardım etmek için gönderilen Zoe olarak. Anlaşılması kolay kontrollerle, birçok farklı zorlu odada zıplayacak ve savaşacaksınız.


Alwa ülkesini keşfedin Gerçek ‘Metroidvania’ tarzında birbirine bağlı büyük bir haritayı keşfedin. Oyunu istediğiniz gibi oynayın ve Alwa ülkesinde kendi yolunuzu bulun.

– Yeni eşyalar
bulun ve yeni yetenekler öğrenin Macera boyunca Zoe’ye yeni yetenekler kazandıracak ve yeni alanların kilidini açacak bir dizi farklı nesne bulun ve kilidini açın.

– 8 bitlik bir film müziği
Robert Kreese tarafından bestelenen 25’in üzerinde orijinal parçayla tamamen yeni bir 8 bitlik film müziği dinleyin. Ayrıca Prof. Sakamoto’nun konuk pistine sahiptir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: 2.1 GHz Çift Çekirdekli
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: Intel HD Graphics
DirectX: Sürüm 9.0Oyun: Alwa’s Awakening
Tür: Platform
Platform: PC
Boyut: 105 MB
Crack: GOG
Eklenme: 29 Temmuz 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir