Caveblazers + DLC Torrent indirCaveblazers, fantastik bir dünyada geçen, aksiyon odaklı bir platform oyunudur. Her oyun, keşfedilecek yöntemsel olarak oluşturulmuş seviyeler ve keşfedilecek çok sayıda öğe, silah ve ekipmanla benzersizdir.

Oyun, yakın zamanda keşfedilen bir mağarada geçiyor ve “hayal edilemez bir güç” taşıdığı söyleniyor. Mağarayı keşfetmeye ve içinde hangi zenginlikleri barındırdığını öğrenmeye çıkan bir maceracı olarak oynuyorsunuz. Ancak, tek değilsin …

Mağaranın derinliklerine inerken, keşfedilecek yeni alanlar, yeni silahlar ve denemek için yeni canavarlar keşfedeceksiniz.

– Akıllı Karakterler!
Yolculuğunuz boyunca AI karakterleriyle karşılaşacaksınız. Bazıları arkadaş canlısı, bazıları düşman. Gelişmiş bir yol bulma sistemi kullanıyoruz, bu da dost karakterlerin sizi nereye giderseniz gidin takip edebilecekleri ve düşman karakterlerin sakladığınız her yerde sizi takip edebilecekleri anlamına geliyor. Kaçış yok. Korkmak!

– Platformer Roguelike!
Caveblazers, kalıcı ölüm, rastgele iksir kimlikleri, RPG tarzı bir envanter sistemi ve tonlarca eşya, ekipman ve yükseltme gibi bazı Roguelike ve RPG unsurlarını içeren modern bir platform oyunudur!

– Günlük Mücadele Koşusu!
Her gün yeni bir macera ortaya çıkacak! Herkes için aynı olacak ve sadece bir şansınız olacak! Bu meydan okuma çalıştırmaları size bir başlangıç ​​yükü verir ve bir dizi farklı özelliğe sahiptir.

– Epik Boss Savaşları!
Her alan arasında bir patronla karşılaşacaksınız. Her patron çok benzersizdir ve yenmek için farklı bir strateji gerektirir. Patronlar, genellikle ekranın tamamına yayılan yaşam çubuklarıyla devasa canavarlardır. İyi şanslar!

– Karakter Özelleştirme!
Bir sürü kilidi açılabilir şapka, tunik, pantolon, bornoz ve daha fazlası! Ya da belki soyunup mağaralara çıplak girmeyi mi düşünüyorsunuz? Göreyim seni!

– Zorlayıcı Savaş!
Diğer modern Roguelike oyunlarında büyük ölçüde göz ardı edilen Caveblazers, türdeki diğer oyunlarda gördüğümüz basit dövüş sistemlerinden uzaklaşmaya çalışır ve oyunun acımasız ve kalıcı kan etkileriyle vurgulanan eğlenceli, akıcı ve hızlı tempolu dövüşleri birleştirir. .

– Zorluklar!
Yeterli içerik olmaması durumunda, Caveblazers, deneyimli oyuncuların kumar oynayabileceği bir dizi zorluk sunar. Bu mücadeleler oyuncuları yeni eşyalar, silahlar ve avantajlarla ödüllendiriyor!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: Çift Çekirdekli
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: 512 MBOyun: Caveblazers + DLC
Tür: Aksiyon, Macera, Platform
Platform: PC
Boyut: 146 MB
Crack: GOG
Eklenme: 11 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir