King Arthur Collection Torrent indirKing Arthur Koleksiyonu şunları içerir:
– King Arthur – Rol Yapma Savaş Oyunu
– Saksonlar genişletmesi
– The Druids genişletmesi
– Knights and Vassals DLC
– Legendary Artifacts DLC
– King Arthur: Fallen Champions bağımsız genişletme

Uther Pendragon’un oğlu Arthur ve kehanetlerde söz edilen Bir Zamanlar ve Gelecek Kral olarak toprakları yönetmeniz gereken bir sihir ve efsane dönemi olan kayıp şövalyelik çağına hoş geldiniz.

Kaderinizi yerine getirin ve Britannia tahtında haklı yerinizi alın. Kahramanlarınızı ve takipçilerini efsanevi savaşçılar ve canavarlarla savaşmaya gönderin, azizler ve peri halkı ise sihirbazlara ve kötü şövalyelere karşı cesaretlerini test edin.

– Gerçek zamanlı fantezi savaşları: Binlerce asker ve Sir Lancelot, Sir Galahad veya Merlin gibi güçlü kahramanlar içeren görkemli savaş alanlarında muhteşem dövüş senaryoları. Savaşlar, çeşitli taktik olanaklara sahip farklı silahların güçlü ve zayıf yönlerine, birimlerin ve kahramanların, canavarların ve en önemlisi büyülerin yeteneklerine dayanır.
– Sıra Tabanlı Harekat Haritası: Britannia, kahramanların özgürce hareket ettiği, eyaletleri fethettiği veya macera bulduğu tam üç boyutlu bir topografik harita olarak temsil edilir. Sıra tabanlı harekatta değişen mevsimler, Sefer Haritası’nın oynanışı ve grafikleri üzerinde etkiye sahiptir.
– Kendi efsanenizi yaratın! Kral Arthur destanı, hikaye temelli bir seferde Britannia’nın fethi hakkında destansı bir hikaye. Harekat, her biri benzersiz bir üslup ve temaya sahip olan bir günlük gibi bölümlere ayrılmıştır. Bölümlerin hepsinin hedefleri, uzun ve kısa vadeli hedefleri vardır ve bunlar aynı zamanda gelişmekte olan bir hikayenin görkemli bir resmini çizmek için birbirine uyar. Efsanenin kendisini etkileyen ve hikayenin sonunu belirleyen birçok olası olay ve sonuç vardır.
– Ahlak Tablosu: Oyundaki her karar Kral Arthur’un Ahlak Tablosundaki konumunu etkileyecektir. Kral Arthur bir Hıristiyan hükümdarı veya Eski İnancın İzleyicisi olabilir; haklı veya acımasız bir hükümdar. Bu seçimler özel içeriklerin, müttefiklerin, kahramanların, birimlerin ve gelişmelerin kilidini açar.
– RPG öğeleri: Kahramanlar orduları yönetir ve deneyim puanları için bir yetenek ağacından beceriler, büyüler ve yetenekler öğrenirler. Kahramanlar ayrıca büyülü eşyalar kullanabilir veya bir eyaletin liderliğine emanet edilen efendiler olabilirler, bu da onlara borçlu olmanın en iyi yoludur. Arthur’un sarayının güzel hanımlarıyla evliliklerini ayarlamak sadakatlerini artırıyor.
– Maceralar: Macera, Kral Arthur’un dünyasının özüdür. Görevler, Kampanya Haritasında düzenli olarak açılır. Teknik açıdan, seçilen şövalyenin önemli kararlar vermesi gereken kısa bir hikaye. Bazı maceralar, özel savaş haritalarında savaşlarla sona erer.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP / Vista / 7/8/10
İşlemci: AMD Athlon 3500+ veya Intel Pentium IV 3.4 Ghz
Bellek: 1.5 GB RAM
Grafik: Nvidia 6600 (256Mb) / ATI Radeon X700 (256Mb)
DirectX: 9.0 c veya üstü
Depolama: 8 Gb boş alan
Ses: DirectX 9 uyumlu ses kartıOyun: King Arthur Collection
Tür: Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 10.5 GB
Crack: GOG
Eklenme: 11 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir