Elminage Gothic Torrent indirDünyaca ünlü “Wizardry Empire” oyunlarının yapımcılarından, Starfish SD size popüler dungeon crawler serisinin en son girişini getiriyor. Daha önce PlayStation® Portable’da yalnızca Japonca olarak sunulan Elminage Gothic, artık karanlık, gotik bir dokunuşla klasik bir eski tarz zindan tarama deneyimi sunan PC’ye geliyor!

Eski zamanlarda, Büyük ve Karanlık Tanrılar, İnsanın dünya üzerindeki kontrolü konusunda şiddetli bir savaşta çarpıştı ve tüm insanların yaşamlarına umutsuzluk ve yıkım getirdi.

Çatışma şiddetlenirken, Büyük Tanrılar, Karanlık Tanrıların gücünü insanların inancıyla yenmeye çalıştı. İnançlarının karşılığı olarak, Tanrılar insanlara barış ve refah dolu bir dünya vaat ettiler ve böylece insanlar ve Büyük Tanrılar arasında bir sözleşme oluşturuldu.

Sözleşme gereği, Karanlık Tanrılar insanların dünyasına müdahale edemediler ve sonsuza dek karanlık dünyalarında mühürlendiler. İnsanlar refahları için Büyük Tanrılara şükran duydular ve dünya barış dönemine girdi.

Ancak…

İnsanlar kayıtsızlaştı ve inançlarının kaybolmasına izin verdi.

Şimdi, Ishmag’ın uzak diyarında, Kral Jardin barış çağını başlatıyor. Onun bilmediği, karanlık güçler çoktan gizlice uzanmaya başladı ve Karanlık Tanrıların yeniden canlanmasını insanların yüreğine getirmek için tohumları ekmeye başladı. Tsun-Kurn’un derin, hain mağaralarından pis ve çirkin yaratıklar ortaya çıkıyor ve barışçıl topraklarda yükselen bir kötülük söylentileri yayılıyor.

Giderek büyüyen karanlığa son vermek ve krallığınızı kurtarmak için kendinizi silahlandırmak ve Tsun-Kurn’un derinliklerine inmek size kalmış.

– 80 saatten fazla klasik zindan sürünme oyununa sahip!
– Hunter, Thief, Summoner ve Valkyrie dahil 16 farklı karakter sınıfından seçim yapın
– 400’den fazla çarpıcı canavar, yaratık ve iblisle savaşın ve onları alt edin!
– Birden fazla zindandan aşağı inerken 70’in üzerinde büyü türünü kullanın
– Kendinizi 600’den fazla farklı öğe ile toplayın ve silahlandırın
– Klasik ve geleneksel “THAC0” savaş sistemine sahip
– Şimdi ilk kez tamamen İngilizce’ye çevrildi!
– Bu PC dönüşümü, orijinaline göre daha yüksek çözünürlüklü sanat eseri ve iyileştirilmiş bir kullanıcı arayüzü gibi bir dizi iyileştirme de içerir


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista /7/8/10
İşlemci: 1GHz
Bellek: 1 GB RAM
Grafik: DirectX 9.0c uyumlu grafik kartı, 64Mb RAM ve v3 shader desteği
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 420 MB kullanılabilir alan
Ses Kart: DirectX 9.0c uyumlu ses kartıOyun: Elminage Gothic
Tür: Macera
Platform: PC
Boyut: 565 MB
Crack: GOG
Eklenme: 11 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir