Battlefleet Gothic: Armada – Complete Edition Torrent indirUnreal Engine 4 ile geliştirilen Battlefleet Gothic: Armada, savaş sırasında ve arasında oyuncunun filosunu oluşturan her geminin derin yönetimini sunuyor. En hızlı fırkateynlerden devasa, kilometrelik zırhlılara kadar, oyuncu gemilerinin tüm yönlerini özelleştirecek: silah, savunma ve destek alt sistemleri, aynı zamanda mürettebat, kaptanlar ve daha fazlası… geminin performanslarını etkileyen her özelleştirme ve savaş sırasında mevcut olan özel yetenekler. Savaştan savaşa, hayatta kalan gemilerin amiralleri ve mürettebatı, gemilerin geleceğe daha büyük, daha tehlikeli ve daha tehlikeli savaşlar için savaş hazırlığını geliştirerek deneyim ve promosyonlar kazanacak.

Buna ek olarak, aynı anda 4 oyuncunun aynı anda savaşabileceği kalıcı filolara sahip kapsamlı bir çok oyunculu mod olan Battlefleet Gothic: Armada, 12. Kara Haçlı Seferi sırasında gerçekleşen ve Imperium arasında yükselen Gotik Savaşı’nın ortasına yerleştiren büyük bir hikaye kampanyası sunuyor. ve Despoiler Abaddon. Kaos Imperium dünyalarına sıralı bir sürpriz saldırı zinciri açarken, sektördeki 20 yıllık savaşın başlangıcı olarak devasa gemi filolarını yöneten oyuncular her dövüşün merkezinde olacaklar.

– Gotik sektöründe geniş bir tek kişilik kampanya.
– Her biri kendi güçlü ve yetenekli dört komuta.
– Sonsuz tekrar oynanabilirlik sunan taktik PVP çok oyunculu.
– Otantik olarak yeniden yaratılan Battlefleet Gotik gemilerinden oluşan geniş bir dizi.
– Taktik Battlefleet Gotik öğelerinin çoğunu elinde tutan gerçek zamanlı bir strateji deneyimi.
– Oyuncunun cephaneliğini doldurmak için bolca yetenekli beceriler.
– Liman Maw’da yükseltme ve uygulama becerileri

Space Marines DLC
Space Marines, yoğun eğitim, genetik modifikasyon ve psiko-kondisyona maruz kalmış insan savaşçıları, şiddetli askerlerin en büyüğüdür. Filoları yakın mesafeli savaşlarda uzmandır, zırhlı gemilerle spor yapar ve agresif yatılı tekniklerde uzmanlaşır. Buna ek olarak, iki benzersiz hizip özelliğine erişebilirler; bu da onları, itaatsizlik mekaniğine karşı bağışık hale getirir ve biniş sırasında farklı alt sistemlere saldırılarına öncelik vermelerini sağlar.

Space Marines DLC, 5 farklı Space Marine bölümü içerir.

Tau İmparatorluğu DLC
Uzaylı Tau İmparatorluğu, son derece gelişmiş teknolojinin yardımıyla ve Büyük İyilik felsefesine tam bir bağlılık ile, galaksi boyunca hızla genişledi. Filoları uzak mesafeden büyük miktarlarda hasar veren güçlü silahlarla uzun menzilde mükemmel. Yetenekli Tau amiralleri, bir düşman filosunun büyük kısmını biniş mesafesine bile girmeden ortadan kaldırabilir. Tau, Torpidolarını ve Yönetmeliklerini daha da iyileştirmek için çok çeşitli yükseltmelere ve özelliklere erişebilir.

Bu DLC, yepyeni gemiler, kastlar ve oyun mekaniği ile benzersiz Savaş sistemi içeren Tau İmparatorluğu filosu olarak oynamanıza izin veriyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
İşlemci: AMD FX-4100 X4 (3,6 GHz) / Intel Core i5-2500 (3,3 GHz)
Bellek: 4 GB RAM
Grafikleri: 1 GB, DirectX 11, AMD Radeon HD 6850 / NVIDIA GeForce GTX 560
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alanSerinin tüm oyunları için Battlefleet Gothic Serisi indir
Oyun: Battlefleet Gothic: Armada – Complete Edition
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 6.36 GB
Crack: GOG
Eklenme: 27 Temmuz 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir