King’s Bounty: Dark Side – Premium Edition Torrent indirKing’s Bounty: Dark Side – Premium Edition, aşağıdaki özelliklere sahip bir bonus DLC içerir:

– Para ve tecrübe bonusu sağlayan Darkness muska arısı
– İki ek konum
– Onlarca ek görev ve yeni bir ünite

Karanlık Yolculuğa Teana’nın diğer tarafına gitme zamanı geldi ve kraliyet ödül avcıları tarafından daha önce hiç görülmemiş bir şekilde dünyanın gizemli bir kısmını ziyaret edin.

King’s Bounty serisinde ilk defa, oyuncular kendi kahramanı yarışını olduğu gibi sınıfını da seçebilecekler. Korkusuz bir Ork savaşçısı olun, birliklerinizi Demoness olarak yönetin ve iyileştirin ya da korkunç bir Vampir olarak kara büyüyü kullanın.

Dünya kargaşa içinde. Tristrem savaşını kazandıktan sonra, kibirli elfler Orcish köylerini yağmaladı, kutsal tapınaklara saygısızlık etti ve masumları katlettiler. Yaşayan en büyük Ork savaşçısı Orc-Bağdat, bir avuç sadık takipçiyle kaçmak zorunda kalır. Daha güçlü bir güçle geri döneceğine ve anavatanını geri almaya söz verdi!

İnsan şövalyelerinin orduları, Atrixus topraklarını istila etti. Neoleene adında genç bir İblis, hâlâ kraliyet babasının ölümüne yas tutuyor ve küçük adanmış küçük birimler istilacı ordunun önünde duruyor.

Antik Morton klanının şatosu bir vampir avcısı ordusu tarafından tehdit ediliyor. Genç Daert, diğer Karanlık ırklar arasında müttefikler aramak için evden ayrılır. Herkes ona katılmak veya yok olmak zorunda.

Üç kahramanın kaderi mühürlendi. Yüzyıllar önce Işık ırklarının Eski Kötülükleri hapsettiği Kara Mağara’nın derinliklerinde bir araya geliyorlar. Kahramanlar yemin eder ve antika eserleri paylaşır, sonra ordularını toplar ve ırklarının hayatta kalması için mücadele etmek için yürüyüşe çıkar. Işığa karşı birleşmeli ya da yüzlerin neslinin tükenmesi gerekiyor!

– Yeni eşlik sistemi (her karakter için farklı eşlikler)
– Yeni savaş arkadaşı
– Yeni birimler, eserler ve öfke yetenekleri
– 100’den fazla yeni görev ve 15 yeni yer


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP / Vista /7/8/10
İşlemci: 2,6 GHz ve daha iyisi
Bellek: 1 GB RAM
Grafik: nVidia GeForce 6600 ile 128 Mb VRAM veya benzeri AMD kart
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 8 GB kullanılabilir Boşluk
Sesi: DirectX 9.0c uyumluSerinin tüm oyunları için King’s Bounty Serisi indir
Oyun: King’s Bounty: Dark Side – Premium Edition
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 3.49 GB
Crack: GOG
Eklenme: 27 Eylül 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir