Victory at Sea Pacific Torrent indirİkinci Dünya Savaşı Pasifik Tiyatrosu’ndaki Düşman Filolarını Ara ve Yok Et.

Bu devasa açık dünya deniz savaşı Gerçek Zamanlı Stratejide taktik bir kedi ve fare oyununa katılın.

Victory at Sea Pacific’te kendi kampanyanızı planlayın.
Deniz Pasifik Zaferi – İkinci Dünya Savaşı sırasında bir oyuncunun, gemilerin ve uçakların uçuşlarının kontrolünü ele geçirmek için tüm Pasifik tiyatrosunu küçültmek için yakınlaştırma arasında geçiş yapabildiği deniz savaşı oyunu.
Filolarınızı yönlendirmek ve savaşın yönünü değiştirmek için denizaltı kurt paketinizden torpidoları ateşleyin veya Köprü’ye adım atın.

Gerçek zamanlı strateji savaş oyunlarına destansı bir yaklaşım getiren oyuncular, 2.Dünya Savaşı’nı kazanmak için umutsuz bir girişimde açık dünya sanal alan teknisyeniyle kendi hikayelerini geliştiriyor.

Oyun, siz düşman filolarını aramak için denizlerde gezinirken ve ikmal hatlarını boğmak için denizaltılar gönderirken sinir bozucu bir kedi ve fare oyununa katılmanızı görüyor.

Victory at Sea Pacific’te düşman konumlarını gizlice yeniden keşfedebilir ve seçilen hedeflere deniz ve hava yoluyla büyük ölçekli bir amfibi saldırı başlatabilirsiniz.

Bir kıyı istilasıyla savaşmak, düşmandan kilit hedefleri ele geçirmek amacıyla düşman mevzilerini bombalamak için çeşitli türlerdeki çıkarma gemilerinden çok sayıda uçak ve güçlü gemilere kadar çok sayıda gemiyi bir araya getirir.

Ayrıca, Deniz Pasifik’teki Zafer, düşman filolarına karşı büyük uçak filolarının komutasını almanıza ve nerede olurlarsa olsunlar düşmanı avlamak için izciler göndermenize olanak tanır.

Ayrıca mürettebatınızı savaş içinde ve dışında eğitebilir, tatbikatlar ve dinlenme süreleri ayarlayabilir, yiyecekleri yönetebilir ve morallerini izleyebilirsiniz. Onları kırılma noktasına mı zorluyorsunuz yoksa savaşa hazır çok yetenekli bir ekip mi oluşturuyorsunuz?

Deniz Pasifik’te Zafer’de kaderinizi seçin
Deniz Pasifik’te Zafer’de kaderiniz sizin ellerinizde, seviye yok, bitecek bir şey yok. Bu, ilk günden nihai zafere ulaşılana kadar Pasifik Savaşıdır. Her angajman önemlidir, mücadele acımasızdır ve sonucu belirsizdir.

Birden fazla filoyu özelleştirmek ve oluşturmak için limanları yükseltin ve tersaneler inşa edin, uygun gördüğünüz görevleri gerçekleştirmek için onları Pasifik tiyatrosunun farklı bölümlerine gönderin. Düşman ikmal gemilerini taciz etmek için denizaltılar mı yoksa düşman gemilerini avlamak için uçak seferleri mi göndereceksiniz?

Her zaman tetikte olmanız gerektiğini unutmayın, sadece bir filonun geceleyin yanınızdan geçip kötü savunulan bir müttefik limanına saldırıp gelgitin size karşı döndüğünü görmesi gerekir.

Pasifik’teki deniz savaşının nasıl biteceği size ve verdiğiniz kararlara bağlıdır.
Aralarından seçim yapabileceğiniz devasa bir filo.
Binlerce gemiyi temsil eden 100’den fazla gemi sınıfı ve sayımıyla ve Pasifik Okyanusu boyunca uzanan düzinelerce uçak ve liman türü ile Victory At Sea Pacific, kendinizi 2. Dünya Savaşı sırasında Pasifik Tiyatrosu’nun tam kontrolünde bulduğunuz için sınırsız stratejik seçeneği temsil ediyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
İşlemci: Intel Core i5 2.6Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: GeForce 9800 GT
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
OS: Windows 8 64Bit
İşlemci: Intel Core i5 3.5Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: Geforce GTX 970
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 15 GB kullanılabilir alanOyun: Victory at Sea Pacific
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 5.86 GB
Crack: GOG
Eklenme: 22 Kasım 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir