Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut Torrent indirAmerika’nın en deneysel biyoteknoloji firmalarından birinin savunma ihtiyaçlarını denetlemek için seçilmiş eski bir SWAT uzmanı olan Adam Jensen’ı oynuyorsunuz. Göreviniz şirket sırlarını korumaktır, ancak bir siyah operasyon ekibi içeri girip korumak için tuttuğunuz bilim adamlarını öldürdüğünde, işiniz hakkında bildiğinizi düşündüğünüz her şey değişir.

Ana Özellikler:

– Bölünmüş bir yakın gelecek: Büyük teknolojik ilerlemelerin olduğu, aynı zamanda bir kaos ve komplo zamanını keşfedin. İnsan vücudunun mekanik olarak artırılması, toplumu karşılayabilenler ile karşılayamayanlar arasında böldü. Karşı güçler, insanlığın kaderini kontrol etmek için gölgeden komplo kuruyor: bir insan devrimi geliyor.

– Aksiyon ve rol yapmanın mükemmel bir karışımı: Oyun, aksiyon dolu yakın mesafeli alt etmeleri yoğun atışlarla benzersiz bir şekilde birleştiriyor ve emrinizdeki birçok silah için çok çeşitli karakter artırmaları ve yükseltmeler sunuyor. Yeni yeteneklerin kilidini açın ve gizlilik, sosyal, hackleme veya dövüş becerilerinizi artırın: oyun tüm oyun stillerini ve yaklaşımları ödüllendirir. Oyunu nasıl oynamak istediğinize bağlı olarak karakterinizin nasıl gelişmesini istediğinizi belirleyin.

– Seçenekler ve sonuçlar: düşmanların arasından ateş edin, takip edilmeden arkalarından gizlice geçin, önemli bilgileri almak için sistemleri hackleyin veya anahtar karakterlerden bilgi almak için sosyal becerilerinizi kullanın – her zaman seçenekler, çoklu yaklaşımlar, çoklu yollar vardır ve emrinizde birden fazla araç. Oyun tarzınızı seçin ve eylemlerinizin sonuçlarıyla yüzleşin: Hikayenin, “Kayıp Bağlantı” ve “Maşa Misyonu” nun tam entegrasyonunu içeren gelişmiş hikayesinde nasıl gelişeceğine siz karar verin. Yeni ve geliştirilmiş Boss Fights’ı yenmenin daha fazla yolunu bulun, hikayeyi daha önce edindiğiniz geliştirmelerle yeniden oynatmak için Newgame + özelliğini kullanın. YALNIZCA İNGİLİZCE geliştiricilerin yorumları ve orijinal “Yapımı” videosu ile oyun hakkında daha fazla bilgi edinin.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8
İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce 8000 serisi veya ATI Radeon HD 2000 serisi veya daha iyisi
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 17 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:% 100 DirectX 9.0c uyumlu ses cihazı

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya Windows 8
İşlemci: AMD Phenom II X4 veya Intel Core 2 Quad veya daha iyisi
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: AMD Radeon HD 5850
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 17 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: 100 % DirectX 9.0c uyumlu ses cihazıSerinin tüm oyunları için Deus Ex Serisi indir
Oyun: Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 15.4 GB
Crack: GOG
Eklenme: 22 Kasım 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir