Transport Fever 2 Torrent indirKlasik ulaşım simülasyonu türü Transport Fever 2 ile yeni bir altın standarda sahiptir. Kara, su ve hava yoluyla ulaşım yollarında gezinerek yepyeni bir dünyayı keşfedin. İlerleme ve refah yollarını bulabilir!

İhtiyaç duyduğu ulaşım altyapısını dünyaya sunun ve özel yapım taşımacılık hizmetleriyle servet kazanın. Trenlerinizin raylar üzerinde koşmasını, otobüslerinizin ve kamyonlarınızın yol boyunca gök gürültüsünü, gemilerinizin suyun içinden geçmesini ve uçaklarınızın gökyüzünden süzülmesini izleyin. İnsanları işe ya da oyun oynamaya götürün ve şehirlerin büyümesi ve gelişmesinin nedeni olun. Ekonomiyi yönlendirmek için hammadde ve mallar sağlayın. 1850’den günümüze kadar en büyük lojistik zorlukları deneyimleyin ve dünyanın başka hiçbir yerinde rakipsiz bir nakliye imparatorluğu kurun!

Ücretsiz oyun çok çeşitli yaratıcı olanaklar sunarken, kampanya modu üç kıtada taşımacılık tarihini yeniden yazıyor. Transport Fever 2, Avrupa, Amerika ve Asya’dan 200’den fazla araç seçeneği sunuyor. oyun içi harita düzenleyici ile üç farklı iklim bölgesinden yeniden manzaralar oluşturabilirsiniz. Son olarak, gerçekçi taşıma ve ekonomi simülatörü, kapsamlı modlama desteği ile birlikte oyun deneyimini tamamlıyor.

Dünyayı Açın
Demiryollarınızı, karayolu taşıtlarınızı, uçaklarınızı ve gemilerinizi devasa bir oyun dünyası bekliyor. Sezgisel interaktif ray yapım araçları ve istasyonlar için modüler bir inşaat sistemi, ulaşım imparatorluğunuzu kurmanızı ve genişletmenizi kolaylaştırır; ve çok çeşitli yapılandırma seçenekleri sayesinde, her ücretsiz oyun oyunu tamamen farklı stratejilerin başarıya yol açabileceği yeni bir meydan okuma sağlar.

Ulaştırma Geçmişini Yaz
Farklı zaman aralıklarında belirlenen ve üç ayrı kıtada yer alan üç tarihi kampanya sizi farklı hedeflerle zorlayacaktır… Tüm görevleri tamamlamayı sadece ulaşım patronları başarabilir! Seslendirme ve kesme ekranları hikayeyi zenginleştirir ve heyecan verici bir oyun deneyimine katkıda bulunur ve ücretsiz oyun modu bile kilidini açmak için farklı başarılarla sizi zorlar.

Altyapıyı Optimize Et
Edin Şirketinizi ekonominin ve şehirlerin ihtiyaçlarına göre uyarlamak çok önemlidir: köprüler, tüneller, anahtarlar, demiryolu sinyalleri, tek yönlü sokaklar, ışık sinyalleri ve otobüs şeritleri optimize etmek için kullanabileceğiniz olanaklardan sadece birkaçı ulaşım altyapısı. Tren istasyonları ve havaalanları bile farklı gereksinimleri karşılamak için modüller ile genişletilebilir; ve çeşitli veri katmanları trafik hacimlerini ve emisyonlarını görselleştirmenize yardımcı olur ve daha fazla iyileştirme için bilgi sağlar.

Yaratıcılığınızı Özgürleştirin
Ayrıntılı oyun dünyası sayesinde, kendi sanal demiryolu ortamınızı geliştirebilirsiniz: harita editörü sayısız farklı dünya yaratma imkanı sunar; oyundaki arazi ayarlanabilir ve boyanabilir.

Oyun Özellikleri
– Sayısız yapılandırma imkanı ile ücretsiz oyun
– 20 saatten fazla oynatma süresi olan üç kıtada üç kampanya
– Harita oluşturmak ve kaydedilmiş oyunları düzenlemek için editörler
– Üç manzara tipi: orta, kuru ve tropikal
– Avrupa, Amerika’dan gerçekçi bir şekilde modellenmiş araçlar ve Asya
– Toplam 200’den fazla araç: tren, otobüs, tramvay, kamyon, uçak ve gemi
– Modüler tren istasyonları, otobüs ve kamyon istasyonları, havaalanları ve limanlar
– Tek yönlü sokaklar ve ışık sinyalleri dahil gerçekçi ulaşım simülasyonu
– Düzenlenebilir ve boyanabilir efektli arazi
– Demiryolları ve daha fazlası için sezgisel inşaat araçları
– Trafik ve emisyon gibi önemli verileri ayrı katmanlarda görüntüleyin
– Dinamik ekonomi ve şehir simülasyonu
– İlişkili fabrikalar ve ürünlerle ondan fazla ekonomik zincir
– Sayısız konut, ticari ve endüstriyel binaya sahip şehirler
– Fizik tabanlı aydınlatmalı detaylı oyun dünyası
– Bireysel olarak simüle edilmiş kara hayvanları, kuşlar ve balıklar
– Ücretsiz oyun modunda 50’den fazla zorlu başarı


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel i5-2300 veya AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 560 veya AMD Radeon HD 7850, 2 GB VRAMOyun: Transport Fever 2
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 14.23 GB
Crack: GOG
Eklenme: 12 Mart 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir