Submarine Titans Torrent indir2047 yılında, devasa bir kuyruklu yıldız Dünya’nın yüzeyini yıkıyor ve insanlığın kalıntıları hayatta kalmak için okyanusun dibine iniyor. Bir yüzyıl geçer ve dayanıklı ve dayanıklı insanlar, serin mavi sualtı evrenlerinde yavaş yavaş yeni bir hayat yaratırlar. Ama derinlerin dibinde bile, bir gerçek kalır… insanın nereye gittiğini, savaş yakında izler. Medeniyetin beşiği, insanın yıkımının tohumlarını ortaya çıkardı ve şimdi dünyanın tüm okyanusları, güce aç Beyaz Köpekbalıklarının, teknolojik açıdan anlayışlı Siyah Ahtapot ve uzaylı Siliconların uygar uygarlıkları için yeterince büyük değil. Ordular, araştırma teknolojileri kullanın, kaynaklar için madencilik yapın ve bu büyüleyici uçurumu kontrol altına almak veya uygarlığın kaderini ve insanlığı suda ölü bulmak için bir plan hazırlayın.

Özellikler:
– Oynamak için üç farklı medeniyet, her biri kendi hedefleri, geçmişleri, untis, teknoloji ve usta stratejiler.
– Yenilikçi yepyeni birimler sınıfları ve yapıları ile mağaralarda, uçurumların altında veya rakiplerin üstünde birimleri ve binaları gizleme yeteneği, saldırgan ve savunma stratejilerinde yeni bükülmeler yaratıyor.
– Yanardöner dönen suların 5 derinlik / yükseklik seviyelerini, sarma dağ sıralarını, loş ışıklı mağaraları, uçurumları ve karanlık tünelleri içeren tamamen gerçekleştirilmiş bir 3D sualtı evreni.
– Evrimsel çift kontrol arabirimi, tek tek birimleri veya tüm grupları kontrol etmenizi sağlar, aynı zamanda üretimi planlayıp planlayarak düşmana saldırır.
– Üç yakınlaştırma seviyesi, istediğiniz zaman oyuna yakınlaştırma veya uzaklaştırma yapmanıza olanak tanır.
– Güçlü bir senaryo editörü ve akıllı rastgele görev oluşturucu neredeyse sınırsız miktarda oyun sağlamak için bir araya geliyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7 / 8.1 / 10
İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı
Bellek: 2 GB RAM
Grafik Kartı: WDDM 1.0 veya üzeri sürücülü
DirectX 9 grafik cihazı DirectX: DirectX 9
Depolama: 1 GB boş sabit disk alanıOyun: Submarine Titans
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 557 MB
Crack: GOG
Eklenme: 12 Mart 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir