Toonstruck Torrent indirDrew Blanc bir çizgi film animatörü ve Fluffy Fluffy Bun Bun Show’un orijinal yaratıcısıdır. Drew’un patronu Sam Schmaltz (Ben Stein tarafından oynanan), Fluffy’de birlikte oynamak için daha fazla tavşan tasarlama görevini belirler. Ertesi sabah Fluffy Bun Bun Show. Bununla birlikte, depresif animatör kısa sürede başını sallar ve akut sanatçının bloğundan muzdariptir. Ertesi sabah erkenden, televizyonunu açık bir şekilde bulmak için uyanır ve Fluffy Fluffy Bun Bun Show’u duyurur. Aniden, Drew gizemli bir şekilde televizyon ekranına çekilir ve diğer birçok çizgi film karakteri arasında kendi yarattıklarıyla dolu pastoral iki boyutlu bir çizgi film dünyasına taşınır.

Eve gelmek için, bu yalnız toprakların sırlarını, sizi kalıcı olarak çözmeden önce çözmeniz gerekecek. Demanslı palyaçolardan kurtulun, çorapları çapraz giyinme hayvanlarından şok edin ve fikirleri Nefarious adlı bir şeytani Sayımla eşleştirin. Bu kadar ahlaksızlık yapmanıza neden olacak, kendinizi şımartabilirsiniz. Birisine patlayan hindi gönderin. Spike Palyaço işkence balon hayvanları izleyin. Eğer bu kaçışlardan sonra enerjiniz kaldıysa, iyilik ve kötülüğün karikatür güçleri arasındaki savaşın önüne geçmeye çalışın. Bilge bir kelime: DAHA İYİ BİR AMBALAJ PAKETİ!

– Çılgın bir sığınma değerinin tuhaf karakterleriyle dolu garip ve çirkin bir dünya – ve bu sadece insanlar!
– Christopher Lloyd (Geleceğe Dönüş, Taksi) başrolü ve Dan Castellaneta (TV’nin Homer Simpson), Dom DeLuise (Tüm Köpekler Cennete Gidiyor I & II) ve eşsiz Tim Curry (Gabriel Knight, Rocky Horror) Resim Gösterisi)!
– Klasik 1990’ların animasyon 40.000’den fazla ve 75 benzersiz konumlar bulmaca dolu!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: 1.8 GHz
Bellek: 512 MB RAM
Grafikler: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumludur önerilir)
Depolama: 2GB HDDOyun: Toonstruck
Tür: Bulmaca, Macera
Platform: PC
Boyut: 3,59 GB
Crack: GOG
Eklenme: 20 Mart 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir