Time To Stop Time Torrent indirTime to Stop Time, Sicarius tarafından geliştirilmekte olan yeni bir FPS oyunudur. Oyun, CreativeForge tarafından yayınlanacak. CreativeForge aynı zamanda Hard West ve Phantom Doctrine gibi oyunların yayıncısıdır. Şimdiye kadar Steam üzerinden 10 adet oyun yayınlamıştır.

Time to Stop Time, Sicarius tarafından geliştirilmekte olan yeni bir FPS zaman manipülasyon oyunudur. Sicarius, iki kişiden oluşan bir ekiptir. Bu ikili oyunu yaparken Quicksilver ve JoJo’s Bizzarre Adventure’dan aldı, oyunun mekanikleri Superhot’ta bulunan mekaniklere oldukça fazla benziyor. CreativeForge Games, yayınlamadan sorumlu olacak. Stüdyo daha önce Hard West ve Phantom Doctrine gibi oyunlar üzerinde çalışmıştı.

Time to Stop Time, 6 Kasım’da PC için Steam üzerinden yayınlanacak. Oyun, oyuncuların kendilerini buldukları herhangi bir duruma kendi çözümlerini bulmalarına izin verecek ve yaklaşan bir krizi çözme zamanı geldiğinde yaratıcı düşünceye teşvik edecek. Oyunda, farklı nesnelerin taşınması ve doğaçlama silahların ortaya çıkması oyun içerisinde farklılık katacağı gibi aynı zamanda çeşitlilikte sağlayacak.


Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i3 2100, AMD FX 8350 or greater
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB @720P.
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alanOyun: Time To Stop Time
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 25.2 GB
Crack: DARKSiDERS
Eklenme: 08 Aralık 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir