Theme Hospital Torrent indirTheme serisinin başka bir bölümü olan Theme Hospital’da ölüm veya kalım meselesi sizi bekliyor. Sınırlı kaynaklardan en iyi şekilde yararlanan ve tedavileri nakde dönüştüren yüksek teknoloji ürünü bir hastane tesisi tasarlayın, bakımını yapın ve yönetin. Grim Reaper koridorları takip ediyor, hasta bazı tuhaf rahatsızlıklar yaşıyor ve personel ile birlikte doktor ve hemşireleri denetlemek istiyor.

Nasıl bakarsanız bakın çok hasta bir hastanenin kontrolü sizde.

Theme Hospital‘ı tanımlayan bir kelime varsa, o zaman “komik” olmak zorundadır. Bu oyunda hemen hemen her şey büyük mizah dozuyla yapılır. Birisinin hastalığının gülünç bir mesele olmadığını düşünebilirsiniz, ancak KingComplex’i Elvis gibi giyinmiş bir hasta veya ayın uzun süre maruz kalmasından kaynaklanan ciddi bir Hairyitis vakası görene kadar bekleyin.

Bu tür hastalıklar için tedaviler bulmak işinizin bir parçasıdır, ancak bu tedavileri anlamaya çalışmaktan kaynaklanan deliliğin tedavisi için bir reçete yoktur. Boş bir bina, birkaç doktor, genel bir teşhis, eczane, resepsiyon ve diğer bazı gereksinimlerle başlıyorsunuz. Oradan sağlık sektöründe ilerlemek için size kalmış.

Komik mizah tüm oyun boyunca size eşlik edecek, sizin bu garip hastanede her zaman garip ve komik bir şeyler oluyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MBOyun: Theme Hospital
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 165 MB
Crack: GOG
Eklenme: 06 Mayıs 2019

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir