Thea: The Awakening Torrent indirThea: The Awakening, yalnızca The Darkness dünyasını sardığı bilinen bir kıyamet güçünün ardından kurulan Slav mitinde ve canavarlıkta ortaya çıkan sıra tabanlı stratejik bir hayatta kalma oyunudur. Bolca Strigas ve Baba Yagas var ancak kahramanlar, canavar avcıları ve onları kovabilecek hiçbir ordu yok. Sadece umutsuzca hayatta kalmaya çalışan umutsuz ve açlıktan kurtulan birkaç kişi var. Sen onların son ve tek gerçek umudusun!

Oyun sıra tabanlı stratejik mekanikleri ile haydut benzeri, oyun içi bir dizi olayda ortaya çıkarabileceğiniz büyüleyici bir hikaye ve karmaşık bir kart savaşı oyununa dayanan benzersiz bir dövüş sisteminin tansiyonu ve havasını birleştiriyor.

Geniş oyun yelpazesi, Thea dünyasında tercih ettiğiniz şekilde ilerlemenizi sağlar. Köyünüzde kalmayı ve savunma yapmayı seçebilir ya da dışarı çıkıp dünyayı keşfedebilirsin. Çatışmalar suikast, gizlilik, diplomasi, avlanma ve çalışanlarınızın sahip olduğu becerilere bağlı olarak çeşitli diğer yollarla çözülebilir. Mücadele, çatışmaya giden tek çözüm değil!

Oyun tarzını seç ve insanlarını karanlıktan kurtar!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: 7/8/10
İşlemci: Çift Çekirdekli 2.0 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: 512 MB VRAM ile DirectX 10 sınıfı GPU
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 1 GB kullanılabilir alanOyun: Thea: The Awakening
Tür: Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 383 MB
Crack: GOG
Eklenme: 06 Mayıs 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir