The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III Digital Limited Edition Torrent indirYeni Sınıf VII’ye Hoş Geldiniz – İmparatorluğun yeni ilhak edilmiş topraklarını yepyeni bir ekiple keşfedin ve geçmişten tanıdık yüzleri yakalayın.

Sürükleyici Bir Hikaye – Üç başlıkta geliştirilen ve hem yeni hem de eski hayranlar için hazırlanmış destansı bir hikayeyi deneyimleyin. Ayrıca, herkesin Trails of Cold Steel dünyasına dalabilmesi için devam eden hikayeye yeni oyuncuları yakalamak için etkileşimli bir giriş içerir.

İnce Uçta Dövüş – On yıllar boyunca iyileştirilmiş bir savaş sistemi ile yaklaşan tehditlere meydan okuyun. Brave Order ve Break System gibi özelliklerin eklenmesi savaşta yeni olasılıklar açar.

Tanıtım:
Rean Schwarzer, memleketini tehdit eden karanlık bir komployu ortaya çıkarır. Düşmanlarıyla yüzleşmek için yeni bir kampüste eğitmen olarak yeni nesil kahramanlar hazırlamalı ve onları zafere doğru yönlendirmelidir.

Erebonia iç savaşından bu yana yaklaşık bir buçuk yıl geçti ve o zamandan beri çok şey değişti. Ülkelerin değişen duruşlarından İmparatorluğun iç siyasetine ve hatta Rean Schwarzer’in yaşamına kadar geçmişin gölgeleri yerini yeni bir bölümün közlerine bıraktı. Şimdi Thors Askeri Akademisi’nden mezun olan Rean, kendisini hızla ulusal sahnede bulan, yeni açılan bir akademi olan Thors Branch Kampüsünde eğitmen oldu. Burada yepyeni bir VII.Sınıfın liderliğini üstleniyor ve yeni nesil kahramanları bilinmeyen bir geleceğe yönlendirmesi gerekiyor. Şimdi her şey sakin olsa da, iğrenç Ouroboros örgütü, tüm kıtayı savaşa sürükleyebilecek karanlık bir komplo kurmaya devam ediyor… ya da belki daha da kötü bir şey.

Trails of Cold Steel III, oyuncuları yıllardır devam eden entrika ve heyecan dolu bir dünyaya davet ediyor. Yakın zamanda genişleyen Erebonian kırsalının daha önce hiç görülmemiş topraklarında bir kasırga turuna çıkacaklar ve serinin hayranlarının tanıdığı eski dostların yanı sıra yeni yüzlerle de karşılaşacaklar. Gerçek Trails tarzında, derin, ilgi çekici hikaye, inanılmaz bir karakter kadrosu ve onlarca yıllık yenilikçi RPG dünya inşası boyunca rafine edilmiş bir savaş sistemi ile eşleşiyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
OS: Windows 10 / 8.1 / 7 64-bit
İşlemci: Core i3-2100 3.10 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: Geforce GTX 650 Ti
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alanSerinin tüm oyunları için The Legend of Heroes Serisi indir
Oyun: The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III Digital Limited Edition
Tür: Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 19.94 GB
Crack: GOG
Eklenme: 20 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir