Celestian Tales: Old North Torrent indirCelestian Tales: Old North, karanlık ve cesur hikayesindeki kararlarınızın yarının dünyasını şekillendirdiği klasik sıra tabanlı Japon tarzı RPG’ye canlandırıcı bir yaklaşımdır. Gelecek nihayet geldiğinde, umduğun şey bu muydu?

The First of a 3 Part Series Celestian Tales Old North, yemyeşil elle boyanmış ortamlar, duygusal portreler, unutulmaz karakterler ve altı kahramanın gözünden anlatılan, genişleyen ve ilgi çekici bir ahlaki hikaye ile doludur. Celestian Tales: Old North’da gerçekleştirdiğiniz eylemler ve verdiğiniz kararlar, dizinin bir sonraki bölümüne taşınacak.

Güzelce çizilmiş Eski Kuzey’de bir kahramanın sorumluluklarını taşımanın gerçekten nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin. Şövalyelik tarzınızı öğrenerek ve hizmet ettiğiniz lordlara yardım ederek, altı genç soyludan birinin rolünü üstlenin. Bir dış güç ülkeyi tehdit ettiğinde, kendinizi en ölümcül düşmanların kendi saflarınızdakiler olduğu savaşın dalgalarında bulursunuz.

Celestian Tales: Old North, aldatma, entrika ve ihanetin sadakat, dostluk ve kişisel gelişimle yan yana durduğu insan etkileşimlerinin karmaşık bir hikayesidir. Kaderi belli bir kişinin veya bir erkek / kızın dünyayı kurtarması klişesini ortadan kaldıran hikaye, olgun bir izleyici kitlesine göre uyarlanıyor ve bir insanın çıplak ahlakını sorguluyor. Hayatta kalmak için herhangi bir şey yapacak mısınız? İnancınızı ve inançlarınızı savunmakta kararlı olacak mısınız? Yoksa daha büyük iyilik adına yavaş yavaş yozlaşmanıza izin mi vereceksiniz?

Çok sayıda karakter ve parti özelleştirme seçenekleriyle sıra tabanlı bir dövüş sistemine sahip olan Celestian Tales, oyunu kendi tarzınızda kendi temponuzda oynamanıza izin veriyor. Bu destansı üç oyun serisinin ilk on yılına girin ve onu diğerlerinden ayıran şeyin ne olduğunu kendiniz görün.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP / Vista /7/8/10
İşlemci: Intel Core i3 2.1 GHz veya AMD eşdeğeri
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: Intel HD 4000Serinin tüm oyunları için Celestian Tales Serisi indir
Oyun: Celestian Tales: Old North
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 1.47 GB
Crack: GOG
Eklenme: 19 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir