The Adventure Pals Torrent indirThe Adventure Pals, arkadaşlık, keşif ve zürafanı kullanmaya dair aksiyon dolu bir platform. Bay B yaşlıları kaçırıyor ve onları sosisli sandviç yapıyor! Günü kurtarmak için size ve en iyi arkadaşlarınıza kalmış. Tuzaklar, tuhaf ve vahşi düşmanlar, hazine ve daha fazlasıyla dolu artan çılgınlık seviyeleri arasında sıçrayacak, kesecek ve patlayacaksınız. Yol boyunca, bir balinanın güvenini kazanmasına, kızarmış ekmek ve dinozor arasındaki savaşa katılmasına, efsanevi bir batık şehre gitmesine ve bir Korsan seçiminin kaderine karar vermesine yardım edeceksin. Zürafanınızın arkasındaki dünyayı keşfedin. Yolculuklarınız sizi zombi korsan kedileri, kıyamet sonrası dinozorlar ve patlayıcı madenleri kakan sosislerle dolu devasa bir araziye götürüyor. Treevale’nin mistik ormanlarını keşfedin.

Klasik platformerlerden ve çizgi filmlerden esinlenen The Adventure Pals, komik karakterleri dalga geçme platformları ve dövüşlerle birleştiriyor. Özel yetenekler öğrenmek, bomba atmak ve kılıcınızla şeyleri patlatmak için seviye atlayın. Kostümlerin kilidini açmak ve hurda kitabınızı gizli etiketlerle doldurmak için cupcakes bulun. Oyun, sevgiyle el yapımı platform seviyelerinin, dövüş arenalarının ve RPG benzeri konumların bir araya gelmesiyle, yolculuğunuzda size yardımcı olmak için satın almanız için görevler, eşyalar ve diğer hediyeler sağlar. En sevdiğiniz fıstık ezmeli ve reçelli sandviçte olduğu gibi, Macera dostları belki birazcık çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır olur. Yaşınız kaç olursa olsun, çok kızaklı, şapşal bir eğlence.

Oyun özellikleri

– Hepsi kendine has karakterleri ve görevleri olan beş ayrı dünyayı keşfedin.

– Sağlığınızı, bıçaklanmanızı veya kaya smashin’i iyileştirmek için kötüleri yenerek seviye atlayın.

– Alması kolay olan oyun, ama ilerledikçe mücadeleyi zorlaştırıyor.

– Tuhaf ama sevimli bir oyuncu ve komik çizgi film cutscenes ile eğlenceli ve komik bir hikaye.

– Böyle göz kamaştırıcı, sebze gibi yaratıcı patronlar, kahvaltı, bir ağaç ve daha fazlası savaş!

– Kendi başınıza veya co-op modunda bir bestie ile oynayın.

– Üç kelime: Zürafa. Helikopter. Dil.

Pals

Oyuncu
Bu sensin! Bir dakika senin doğum günün, bir sonraki baba senin gözlerinin önünde senden çalınacak! Maceracı rolüne dürtü, yapmak istediğin tek şey hediyeleri açmak olduğunda, bu baddie bodrumunda, çırpıda sallanan, tost makinesinde haşhaş yapan, arayışı tamamlayan, deneyim seviyeleyen, hazinede doğal olduğunu hemen anlıyorsun -Bakmaya malarky. Ama babanı kurtarabilir ve Bay B’nin şeytani planlarını zamanında durdurabilecek misin?

Zürafa
arkadaşı parıldıyor . Filozof. MENSA üyesi. Zürafa. Sparkles, basit bir montaj olmanın ötesinde birçok yeteneğe sahiptir. Düşüşünüzü yavaşlatmak ve yönlendirmek için hiç ürkütücü olmayan helikopter gibi bir dil kullanın ya da uzun boylu boynunu kendinizi yıkıcı açılan bitiriciler için uzaktaki düşmanlara çekmeye ya da bilmediğiniz zor platformlara kadar … daha yükseğe zıpla

Bay Rock

Sağlam birine ihtiyaç duyduğunuzda, destek için güvenebilirsiniz, Bay Rock’ı arayın, çünkü, yani… gerçek bir rock. Belki biraz zeki biri, ama onu granit için almayın… oyun boyunca maceraya girerken kilidini açmak için oldukça harika yetenekleri olduğunu keşfedeceksiniz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel Core ™ Duo veya daha hızlı
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: Radeon HD5450 veya daha iyisi; 256 MB veya daha yüksek
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 500 MB boş alanOyun: The Adventure Pals
Tür: Platform
Platform: PC
Boyut: 365 MB
Crack: GOG
Eklenme: 27 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir