Sublevel Zero Torrent indirSublevel Zero, gerçekliğin dağıldığı bir evrende kurulan, birinci derece bir roguelite altı serbestlik dereceli tetikçidir. Antik teknolojiyi yağmalamak ve yapmak olan yalnız bir savaş pilotunun kontrolünü elinize alın. Sizin ve klanınızın hayatta kalması için ihtiyaç duyduğunuz teknolojiyi geri kazanmak için usule göre üretilen sıfır yerçekimi ortamlarıyla savaşarak geniş bir yeraltı tesisine inin.

6DOF eylemi – Silahlı geminiz uçmak ve her yöne döndürmek için ücretsizdir. Her açıdan saldırabilirsin, düşmanların da öyle. Descent ve Forsaken gibi klasiklerden ilham alan Sublevel Zero’nun retro yerçekimine meydan okuyan dövüşü modern yağmacılık ve ustalıkla yönetiliyor.

Prosedür, permadeath – Hayat yok. Tasarruf yok. Her defasında ustalıkla oluşturulmuş farklı bir çevrede savaşın. Her çekimi yapın, her karar önemlidir. Sanayi bölgelerinden madencilik mağaralarına kadar çok çeşitli ortamlar önünüze çıkıyor. Ayağını düşün ve çok geç olmadan her birinin tehlikesine uyum sağla.

El işçiliği – Rastgele oluşturulmuş çok çeşitli silah, yükseltme ve oyun değiştiren eşya topla. Silahlı oyununu oyun tarzın için donatmak için onları bir araya getir. Oynarken daha fazla ürünün ve projenin kilidini aç ve bunların kilidini oyun boşluklarında tut.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: XP / Vista /7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: Shader Model 3 uyumlu grafik kartları (GeForce GT 520 / Radeon HD 3850 ve üstü)
DirectX: Sürüm 9.0c
Sabit Sürücü: 800 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumluOyun: Sublevel Zero
Tür: Aksiyon, Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 860 MB
Crack: GOG
Eklenme: 10 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir