Star Wars: Shadows of the Empire Torrent indirUzun zaman önce, çok uzak bir galakside …

Luke Skywalker ve Asi İttifakı Darth Vader ve İmparatorluğu yenmek için mücadele ederken, yeni bir tehdit ortaya çıkıyor. Kara Güneş suç sendikası başkanı Karanlık Prens Xizor, Darth Vader’in İmparator tarafındaki yerini almayı hedefliyor. Bunu yapmak için, genç Skywalker’ı ortadan kaldırması gerekiyor. Dash Rendar olarak, Luke’u korumak ve İttifak’ın kötü Xizor’u yenmesine yardım etmek size kalmıştır. Rezil ödül avcıları ve ölümcül fırtına avcılarına dikkat! Güç seninle olsun!

– Yeni karakterler ve ortamlar içeren sürükleyici yeni bir grafik çizgisi… Star Wars ™ The Empire Strikes Back ™ ve Jedi ™ ‘nin Star Wars ™ Dönüşü arasında neler olduğunu öğrenin.
– Beş oyun modu – çeşitli araçlarda ve uzay araçlarında – ağır zırhlı Outrider’dan, kar yağışı hızlarına, hovertrainlere, jet paketlerine ve hız bisikletlerine kadar.
– Aksiyon dolu Star Wars ™ bölgeleri – Mos Eisley ve buz gezegeni Hoth dahil. Imperial City, Xizor’un sarayı, Gall Spaceport ve Ord Mantel’in korkunç hurdalıkları gibi yeni yerler.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: XP / Vista /7/8/10
İşlemci: 1.8 GHz
Bellek: 1 GB RAM
Grafik: DirectX 9.0c ve 256 MB VRAM
Fare, Klavye ile uyumlu 3D grafik kartıSerinin tüm oyunları için Star Wars Serisi indir
Oyun: Star Wars: Shadows of the Empire
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 264 MB
Crack: GOG
Eklenme: 10 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir