Strategic Mind: Blitzkrieg Torrent indirStrategic Mind: Blitzkrieg, 2.Dünya Savaşı döneminde geçen sıra tabanlı bir stratejidir. Eski güzel savaş oyunu türüne modern bir görünüm ve yeni özellikler getiriyor. Alman Silahlı Kuvvetlerinin düşünülemez zorlukların üstesinden gelmesine ve Avrupa’da nihai acı tatlı zaferi talep etmesine önderlik edeceksiniz.

Oyun, 2. Dünya Savaşı tarihi konusunda tutkulu bir ekip tarafından büyük bir özen ve tarihi ayrıntılara dikkat edilerek oluşturuldu. Her operasyondan önceki ve sonraki sinematikler, gözlerinizin önünde ortaya çıkan olaylara derinlik ve daldırma katar. Dahası, bir dizi birincil ve ikincil hedef, her senaryoyu ayrıntılı olarak keşfetmenize olanak tanır. Oyun olay örgüsüne dayalıdır ve Franz Halder, Heinz Guderian, Erich von Manstein, Erwin Rommel, Karl Dönitz, Wilhelm Canaris, Hermann Göring ve diğerleri gibi birçok tarihi kişiliğe sahiptir.

Strategic Mind: Blitzkrieg, Strategic Mind oyun serisinin ikinci taksitidir. “Pasifik” daha çok deniz savaşıyla ilgiliyken, “Blitzkrieg” hepimizi Alman birlikleri tarafından verilen kıtasal savaşlara getiriyor. Strategic Mind serisinin bir parçası olarak, mevcut çeşitliliğe yeni içerik ve özellikler ekleyerek serinin birçok özelliğini koruyacak.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
İşlemci: Çift çekirdekli Intel veya AMD, 2.0 GHz veya daha hızlı
Bellek: 4 GB RAM
Grafik : Nvidia GTX 750 Ti veya üstü veya AMD HD 7870 veya üstü
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alanOyun: Strategic Mind: Blitzkrieg
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 11.03 GB
Crack: GOG
Eklenme: 17 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir