COVID: The Outbreak Torrent indir“Lütfen yapabiliyorsanız geliştiricileri destekleyin çünkü onlar iyi işler yapıyorlar” -freegogpcgames.com ekibi
COVID: Salgın

İçinde yaşadığımız dünya şu anda korkunç COVID-19 salgını tarafından kuşatılmış durumda. Bu kalıcı hastalık zorlu bir rakiptir ve hepimiz bir aşı geliştirilmeden önce bir süre bizimle kalacağının farkında olmalıyız. Jujubee’nin bu koronavirüsle doğrudan mücadeleye katılımını beyan etmek istediği için bu bizi konuya getiriyor. Mayıs ve Haziran ayı boyunca tüm net GOG satışlarımızın% 20’sinin, Salgın Hazırlık Yenilikleri Koalisyonu’na (CEPI) ve koronavirüs salgınının sonuçlarına karşı mücadeleyi destekleyen diğer hayır kurumlarına bağışlanmasına karar verdik.

Jujubee’de her zaman oyunların güncel ve ciddi konuları ele alması gerektiğini düşündük. Tarihî belgesel oyunumuz KURSK’da Rus denizaltı trajedisi konusuna ve bir silahlanma yarışının neye yol açabileceğine değindik, Derin Dalış Simülatöründe su altı dünyamızın ekolojisi ve korunması ile ilgili konulara odaklandık, ve Realpolitiks, terörizm ve göç sorununu ele alıyor. COVID: The Outbreak’te oyuncuların en güncel ve dokunaklı konuyla – tehlikeli bir virüs salgınıyla – yüzleşmesine izin veriyoruz.

Küresel Sağlık Örgütü’nün (GHO) lideri olarak göreviniz, bir koronavirüsün yayılmasını kontrol altına almak ve çok geç olmadan insanlığı kurtarmaktır.

Kriz yönetiminin yanı sıra oyun, oyunculara bir salgın durumunda nasıl davranacakları, hangi önlemleri almaları gerektiği, kendilerini ve sevdiklerini en etkili şekilde nasıl koruyacakları hakkında bilgiler veriyor. Oyun, DSÖ tarafından yayınlanan verilere ve uzmanlardan ve danışmanlardan alınan bilgilere dayanmaktadır.

Eylemleriniz aracılığıyla, bir kriz sırasında yönetmenin ne kadar zor olduğunu, çeşitli kararların, şarlatanları dinlemekten veya uygun tıbbi ekipman eksikliğinden kaynaklanabilecek küresel bir salgına karşı etkili bir mücadelede nasıl bir etkisi olabileceğini görebileceksiniz. .

Virüs, mutasyon yoluyla eylemlerinize adapte olacaktır, bu nedenle bulaşma yeteneklerini, kuluçka süresini, ilaç direncini ve çok daha fazlasını tahmin etmeniz ve hesaba katmanız gerekir. Bir ülkenin yeni enfeksiyonların sayısını azaltmak için sınırlarını kapatması ve vatandaşları karantinaya alması gerektiğine karar verin ya da halihazırda enfekte olanların iyileşmesini hızlandırmak için yeni hastaneler ve acil durum çadırları inşa edin. Akıllıca seçim.

ÖZELLİKLER:
– Pandemi Yönetimi – korkunç hastalıktan kurtulmak için ne yapılması gerektiğini dünyaya tavsiye edin; fonları, personeli, ilaçları ve araştırma önceliklerini yönetmek.
– Acil Durum Kararnameleri yayınlayın – ulusal acil durum ilan edin ve sınırları kapatın, zorunlu aşılamayı uygulayın, okulları ve havalimanlarını kapatın. Koronavirüsü durdurmak için ne gerekiyorsa yapın.
– Yeni Projeleri Araştırın – hastalıkla mücadele etmenin yeni yollarını geliştirmek sağlam bir stratejidir. Düşmanınız mutasyona uğrayabileceğinden, yeni edindiğiniz yeteneğinizi tamamen işe yaramaz hale getirebileceğinden dikkatli olmayı unutmayın.
– Öngörülemeyen Olaylar – devam eden sahte haberler, toplu malzeme stoklaması veya insanların gelen tehdidi görmezden gelmesi, hastalığa karşı galip gelip gelmeyeceğinize karar vermede uzun bir yol kat edecektir.
– Hayati Binalar İnşa Edin – hastaneler, acil durum çadırları, araştırma kurumları, kontrol noktaları, polis merkezleri ve çok daha fazlasını inşa edin. Yaptığınız her bina, salgını durdurmada belirleyici faktör olabilir.
– Games Beyond ™ – bir koronavirüsün nasıl işlediği, enfekte olursanız ne yapabileceğiniz ve neden karantina verildiği konusunda kendinizi eğitin. Bir pandeminin neden insanlık için bir tehdit olduğunu anlayın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci: 3,2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
Belleği: 4 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 ve 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumluOyun: COVID: The Outbreak
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 2.48 GB
Crack: GOG
Eklenme: 16 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir